Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2010/2011
Duminica, 26 Iunie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 30
Teren: Central / Tormac
Duminica, 26 Iunie 2022, 11:00
Teren: Central / Tormac
Sambata, 25 Iunie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 30
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 25 Iunie 2022, 11:00
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 11 Iunie 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 38
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Sambata, 11 Iunie 2022, 11:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 8 Iunie 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 37
Teren: Progresul / GATAIA
Miercuri, 8 Iunie 2022, 18:00
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 4 Iunie 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 36
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 4 Iunie 2022, 18:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 4 Iunie 2022, 10:00
Juniori E-U11, Seria 3, etapa 20
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 4 Iunie 2022, 10:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Marti, 31 Mai 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 29
Teren: Comunal / Peciu Nou
Marti, 31 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 28 Mai 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 35
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 28 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Marti, 24 Mai 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 34
Teren: Comunal / CARANI
Marti, 24 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 22 Mai 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 25
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 22 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 21 Mai 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 33
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 21 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 16
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Margina
Sambata, 14 Mai 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 32
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 14 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Vineri, 13 Mai 2022, 19:00
Juniori E-U11, Seria 3, etapa 18
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 13 Mai 2022, 19:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 12 Mai 2022, 18:00
Juniori D-U13, Seria 3, etapa 18
Teren: Comunal / RECAS
Joi, 12 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / RECAS
Marti, 10 Mai 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Comunal / Peciu Nou
Marti, 10 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Duminica, 8 Mai 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 23
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 8 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 15
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 7 Mai 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 30
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 7 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 1 Mai 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 22
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 1 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Miercuri, 27 Aprilie 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 28
Teren: Comunal / CARANI
Miercuri, 27 Aprilie 2022, 18:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 23 Aprilie 2022, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 21
Teren: Comunal / FIBIS
Sambata, 23 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Comunal / FIBIS
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 21
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 17 Aprilie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 20
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 17 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 20
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 16 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Progresul / GATAIA
Marti, 12 Aprilie 2022, 17:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Comunal / CARANI
Marti, 12 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 10 Aprilie 2022, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 12
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Duminica, 10 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Sambata, 9 Aprilie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 19
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 9 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 3 Aprilie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 18
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 3 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 3 Aprilie 2022, 13:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 11
Teren: Comunal / Capat
Duminica, 3 Aprilie 2022, 13:00
Teren: Comunal / Capat
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 1 Aprilie 2022, 19:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / RECAS
Vineri, 1 Aprilie 2022, 19:00
Teren: Comunal / RECAS
Joi, 31 Martie 2022, 17:00
Juniori E-U11, Seria 1, etapa 13
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 31 Martie 2022, 17:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 17
Teren: Central / Tormac
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
Teren: Central / Tormac
Duminica, 27 Martie 2022, 14:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 10
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 27 Martie 2022, 14:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 26 Martie 2022, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 17
Teren: Comunal / FIBIS
Sambata, 26 Martie 2022, 16:00
Teren: Comunal / FIBIS
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 16
Teren: Comunal / Ianova
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Ianova
Sambata, 19 Martie 2022, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 16
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 19 Martie 2022, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 5 Martie 2022, 16:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 5 Martie 2022, 16:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 5 Martie 2022, 16:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Saisprezecimi, etapa 2
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Sambata, 5 Martie 2022, 16:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Vineri, 10 Decembrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Comunal / Masloc
Vineri, 10 Decembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Masloc
Marti, 23 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Tineretului / Lugoj
Marti, 23 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 10
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 13:00
Juniori E-U11, Seria 1, etapa 10
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 13:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Juniori E-U11, Seria 3, etapa 10
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Progresul / GATAIA
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 14
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 14
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 13
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori E-U11, Seria 3, etapa 8
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 12
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 24 Octombrie 2021, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 9
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 24 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 9
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Vineri, 22 Octombrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Vineri, 22 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 17 Octombrie 2021, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 10
Teren: GALAXY / Timisoara
Duminica, 17 Octombrie 2021, 16:00
Teren: GALAXY / Timisoara
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 8
Teren: Comunal / Capat
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Capat
Duminica, 10 Octombrie 2021, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 10 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / MURANI
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Juniori D-U13, Seria 3, etapa 4
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / FIBIS
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / FIBIS
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 6
Teren: Comunal / Capat
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Capat
Vineri, 1 Octombrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Vineri, 1 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 7
Teren: Central / Tormac
Duminica, 26 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Central / Tormac
Sambata, 25 Septembrie 2021, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 5
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 25 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 3
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Victor Vlad Delamarina
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 3
Teren: Comunal / Capat
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Capat
Sambata, 11 Septembrie 2021, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 5
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 11 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 5 Septembrie 2021, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / FIBIS
Duminica, 5 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / FIBIS
Duminica, 5 Septembrie 2021, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 2
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 5 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Vineri, 3 Septembrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Vineri, 3 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 29 August 2021, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 3
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 29 August 2021, 18:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 29 August 2021, 11:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 1
Teren: Comunal / NITCHIDORF
Duminica, 29 August 2021, 11:00
Teren: Comunal / NITCHIDORF
Sambata, 28 August 2021, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 3
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 28 August 2021, 18:00
Teren: Flacara / FAGET
Vineri, 27 August 2021, 18:30
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Comunal / SECEANI
Vineri, 27 August 2021, 18:30
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 22 August 2021, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 22 August 2021, 18:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 22 August 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / BUCOVAT
Duminica, 22 August 2021, 11:00
Teren: Comunal / BUCOVAT
Duminica, 15 August 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 15 August 2021, 11:00
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 15 August 2021, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 15 August 2021, 18:00
Teren: Comunal / Hitias