Meciuri arbitrate
Sambata, 7 Martie 2020, 15:00
Juniori E - U11, Seria I, etapa 14
Teren: Central / Buzias
Sambata, 7 Martie 2020, 15:00
Teren: Central / Buzias
Sambata, 7 Decembrie 2019, 12:00
Juniori D - U13, Seria III, etapa 14
Teren: Central / Buzias
Sambata, 7 Decembrie 2019, 12:00
Teren: Central / Buzias
Miercuri, 27 Noiembrie 2019, 17:00
Juniori E - U11, Seria III, etapa 13
Teren: Comunal / RECAS
Miercuri, 27 Noiembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / RECAS
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 15
Teren: Comunal / Ianova
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Ianova
Vineri, 22 Noiembrie 2019, 17:00
Juniori D - U13, Seria III, etapa 12
Teren: Comunal / RECAS
Vineri, 22 Noiembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / RECAS
Miercuri, 20 Noiembrie 2019, 17:00
Juniori D - U13, Seria III, etapa 12
Teren: Central / Buzias
Miercuri, 20 Noiembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Buzias
Joi, 14 Noiembrie 2019, 17:00
Juniori E - U11, Seria I, etapa 11
Teren: Central / Buzias
Joi, 14 Noiembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Buzias
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 15:30
Juniori D - U13, Seria III, etapa 10
Teren: Central / Buzias
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 15:30
Teren: Central / Buzias
Luni, 4 Noiembrie 2019, 16:30
Juniori E - U11, Seria I, etapa 9
Teren: Central / Buzias
Luni, 4 Noiembrie 2019, 16:30
Teren: Central / Buzias
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 10
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 9
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / RECAS
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:30
Juniori D - U13, Seria III, etapa 8
Teren: Central / Buzias
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:30
Teren: Central / Buzias
Luni, 21 Octombrie 2019, 15:30
Juniori E - U11, Seria I, etapa 7
Teren: Central / Buzias
Luni, 21 Octombrie 2019, 15:30
Teren: Central / Buzias
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 6
Teren: Central / Buzias
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Central / Buzias
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Juniori E - U11, Seria I, etapa 5
Teren: Central / Buzias
Duminica, 6 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Central / Buzias
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 17:30
Juniori C - U15, Seria IV, etapa 8
Teren: Central / Buzias
Miercuri, 25 Septembrie 2019, 17:30
Teren: Central / Buzias
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Sanandrei
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Sanandrei
Joi, 19 Septembrie 2019, 18:00
Juniori D - U13, Seria III, etapa 3
Teren: Comunal / RECAS
Joi, 19 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 3
Teren: Comunal / Ghizela
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Ghizela
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 3
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Arena / Boldur
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Juniori E - U11, Seria I, etapa 2
Teren: Central / Buzias
Miercuri, 11 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Central / Buzias
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 2
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Vineri, 6 Septembrie 2019, 18:00
Juniori D - U13, Seria III, etapa 1
Teren: Central / Buzias
Vineri, 6 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Central / Buzias
Duminica, 1 Septembrie 2019, 18:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 1
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 1 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 2
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 25 August 2019, 18:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 18 August 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 1
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 18 August 2019, 18:00
Teren: Textila / Timisoara