Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
Duminica, 15 Iunie 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 28
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 15 Iunie 2014, 18:00
Teren: Comunal / MURANI
Marti, 10 Iunie 2014, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Progresul / GATAIA
Marti, 10 Iunie 2014, 18:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 8 Iunie 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 27
Teren: Comunal / URSENI
Duminica, 8 Iunie 2014, 18:00
Teren: Comunal / URSENI
Miercuri, 4 Iunie 2014, 18:00
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Miercuri, 4 Iunie 2014, 18:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Duminica, 1 Iunie 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 26
Teren: Central / Buzias
Duminica, 1 Iunie 2014, 18:00
Teren: Central / Buzias
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 25
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Sambata, 17 Mai 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 17 Mai 2014, 11:00
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 10 Mai 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 24
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 10 Mai 2014, 18:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 6 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 6 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Comunal / CHISODA
Miercuri, 2 Aprilie 2014, 17:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Flacara / FAGET
Miercuri, 2 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 30 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 30 Martie 2014, 16:00
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 17
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 23 Martie 2014, 16:00
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 22 Martie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 22 Martie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 16 Martie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 16
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 16 Martie 2014, 16:00
Teren: Comunal / PARTA
Sambata, 15 Martie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Sambata, 15 Martie 2014, 11:00
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Sambata, 8 Martie 2014, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 8 Martie 2014, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 15
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 24 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Stiinta, Baza 1 / Timisoara
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Stiinta, Baza 1 / Timisoara
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 14
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 10 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Duminica, 27 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Sambata, 19 Octombrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 19 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 19 Octombrie 2013, 16:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 10
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 19 Octombrie 2013, 16:00
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 13 Octombrie 2013, 16:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 9
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 13 Octombrie 2013, 16:00
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Sambata, 28 Septembrie 2013, 17:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 7
Teren: Comunal / MORAVITA
Sambata, 28 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Comunal / MORAVITA
Vineri, 27 Septembrie 2013, 17:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Comunal / GIROC
Vineri, 27 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Comunal / GIROC
Miercuri, 18 Septembrie 2013, 17:30
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / GIROC
Miercuri, 18 Septembrie 2013, 17:30
Teren: Comunal / GIROC
Duminica, 15 Septembrie 2013, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Duminica, 15 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria a III-a, etapa 5
Teren: Comunal / CHEVERES
Duminica, 15 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / CHEVERES
Sambata, 7 Septembrie 2013, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 4
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 7 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Plopi / Timisoara
Miercuri, 4 Septembrie 2013, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 1
Teren: Municipal / Deta
Miercuri, 4 Septembrie 2013, 18:00
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 1 Septembrie 2013, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 3
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 1 Septembrie 2013, 18:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 31 August 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 31 August 2013, 11:00
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 24 August 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 24 August 2013, 11:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Sambata, 24 August 2013, 18:00
Liga a V-a, Seria a II-a, etapa 2
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Sambata, 24 August 2013, 18:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Sambata, 10 August 2013, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: /
Sambata, 10 August 2013, 11:00
Teren: /
Teren Sag