Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Joi, 9 Iunie 2016, 18:00
Juniori D, Seria II, etapa 30
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 9 Iunie 2016, 18:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 27
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Darova
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Darova
Sambata, 28 Mai 2016, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Sambata, 28 Mai 2016, 17:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Joi, 26 Mai 2016, 18:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 12
Teren: Flacara / FAGET
Joi, 26 Mai 2016, 18:00
Teren: Flacara / FAGET
Marti, 24 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Comunal / Peciu Nou
Marti, 24 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 26
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 17
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 16
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Joi, 12 Mai 2016, 18:00
Juniori D, Seria II, etapa 23
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 12 Mai 2016, 18:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:00
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 18
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 11 Mai 2016, 17:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 24
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 15
Teren: Comunal / LUCARET
Duminica, 8 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / LUCARET
Vineri, 6 Mai 2016, 17:30
Juniori C, Seria II, etapa 18
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 6 Mai 2016, 17:30
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 6 Mai 2016, 16:00
Juniori D, Seria I - Elita, etapa 18
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 6 Mai 2016, 16:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 23
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Arena / Boldur
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 22
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 14
Teren: Comunal / TOMESTI
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / TOMESTI
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / LUCARET
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / LUCARET
Sambata, 16 Aprilie 2016, 17:00
Juniori C, Seria II, etapa 16
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 16 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Comunal / BILED
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / BILED
Marti, 12 Aprilie 2016, 17:00
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 14
Teren: Tineretului / Lugoj
Marti, 12 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 20
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Stiuca
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 19
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / PARTA
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 11
Teren: Jabar / Jabar
Duminica, 3 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Jabar / Jabar
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 2 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Vineri, 1 Aprilie 2016, 17:00
Juniori D, Seria II, etapa 19
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 1 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 18
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 27 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 18
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Joi, 24 Martie 2016, 17:00
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 12
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 24 Martie 2016, 17:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 17
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 20 Martie 2016, 12:30
Juniori C, Seria I - Elita, etapa 11
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 20 Martie 2016, 12:30
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 18 Martie 2016, 17:00
Juniori D, Seria II, etapa 17
Teren: Tineretului / Lugoj
Vineri, 18 Martie 2016, 17:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 16
Teren: Central / Buzias
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: Central / Buzias
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 16
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Juniori E, Seria I - Elita, etapa 10
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 15
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 14
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Sambata, 31 Octombrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 12
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 31 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 11
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 25 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 7
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Hitias
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 10
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 9
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 6
Teren: Jabar / Jabar
Duminica, 11 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Jabar / Jabar
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 8
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 4 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 4
Teren: Vulturii / Padureni
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Vulturii / Padureni
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 4
Teren: Central / Tormac
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Tormac
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 6
Teren: Central / Buzias
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Central / Buzias
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 5
Teren: Comunal / Remetea Mare
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Remetea Mare
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 2
Teren: Central / Tormac
Duminica, 13 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Central / Tormac
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / DRAGSINA
Sambata, 12 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 1
Teren: Vulturii / Padureni
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Vulturii / Padureni
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria I, etapa 1
Teren: Comunal / Darova
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Darova
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Campionat Municipal Lugoj, Seria II, etapa 1
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 3
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 2
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 1
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / BACOVA