Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Mai 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 24
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 4 Mai 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 4 Mai 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 24
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 4 Mai 2024, 17:00
Teren: Comunal / UTVIN
Joi, 2 Mai 2024, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 24
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 2 Mai 2024, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 23
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / PADURENI
Duminica, 28 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / PADURENI
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 23
Teren: Comunal / IONEL
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / IONEL
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / GIROC
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / GIROC
Vineri, 26 Aprilie 2024, 18:30
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 13
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Vineri, 26 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 18:00
Liga a IV-a, etapa 29
Teren: Comunal / Belint
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Comunal / Belint
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 22
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 22
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Juniori U17 - 2007, etapa 9
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 14 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 21
Teren: Comunal / Hitias
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / Hitias
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 11
Teren: Comunal / SAG
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / SAG
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:30
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / SAG
Miercuri, 10 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / SOCA
Duminica, 7 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal / SOCA
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 20
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / GIROC
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Comunal / GIROC
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 19
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Juniori U15 - 2009, Elita Feminin, etapa 1
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 18
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 18
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Marti, 19 Martie 2024, 15:30
CUPA ROMANIEI, Optimi, etapa 1
Teren: Comunal / LIEBLING
Marti, 19 Martie 2024, 15:30
Teren: Comunal / LIEBLING
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 17
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Foeni
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Comunal / BOBDA
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / BOBDA
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Comunal / LIEBLING
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Sambata, 24 Februarie 2024, 11:00
CUPA ROMANIEI, Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 24 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 13 Ianuarie 2024, 12:00
INTERLIGA 2014-2015-2016-2017, etapa 1
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 13 Ianuarie 2024, 12:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 1
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Turul 2, etapa 2
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 10 Decembrie 2023, 12:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 15
Teren: Vulturii / Bazos
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 16:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 11
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: CFR / Timisoara
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 1, etapa 10
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 14
Teren: Comunal / SANDRA
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 14
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Juniori U14 - 2010, Elita U14, etapa 2
Teren: LPS / Timisoara
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 10
Teren: BAZA II / Timisoara
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 13
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Vucova
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 9
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 12
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 12
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Joi, 2 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori U17 - 2007, etapa 7
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Joi, 2 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 8
Teren: Vointa / Timisoara
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Vointa / Timisoara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 11
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 11
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Margina
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 7
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U13 - 2011, Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / GIROC
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / GIROC
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 2, etapa 7
Teren: Comunal / GIROC
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / GIROC
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U17 - 2007, etapa 6
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 6
Teren: CALOR / TIMISOARA
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Bencecul de Sus
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 6
Teren: Comunal / GIROC
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / GIROC
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 6
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 19 Octombrie 2023, 17:00
Teren: LPS / Timisoara
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 6
Teren: CFR / Timisoara
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 16:30
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 9
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Arena / Boldur
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 5
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:30
Juniori U14 - 2010, Seria 2, etapa 5
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Joi, 12 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 8
Teren: Comunal / BACOVA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / BACOVA
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 18:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 4
Teren: GALAXY / Timisoara
Sambata, 7 Octombrie 2023, 18:00
Teren: GALAXY / Timisoara
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 4
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
Juniori U13 - 2011, Seria 1, etapa 4
Teren: CFR / Timisoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CFR / Timisoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U17 - 2007, etapa 4
Teren: Textila / Timisoara
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U12 - 2012, Seria 2, etapa 3
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 28 Septembrie 2023, 16:00
Teren: LPS / Timisoara
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 3
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Luni, 25 Septembrie 2023, 16:00
Juniori U15 - 2009, Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 25 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Juniori U12 - 2012, Seria 1, etapa 2
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Juniori U13 - 2011, Seria 3, etapa 2
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 21 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal / Albina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Albina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Valcani
Joi, 14 Septembrie 2023, 16:30
Juniori U15 - 2009, Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Peciu Nou
Joi, 14 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Peciu Nou
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 1
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 4
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / LENAUHEIM
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / LENAUHEIM
Marti, 29 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Comunal / CIACOVA
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 2
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 1
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 12 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Comunal / GELU
Sambata, 12 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / GELU