Meciuri arbitrate
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 19
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 18
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 17
Teren: Comunal / Jamu Mare
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Jamu Mare
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / Masloc
Miercuri, 29 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Masloc
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 15
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
Liga VI, Liga VI - Seria 4, etapa 9
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Joi, 9 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / SAG
Marti, 7 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 11
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / BULGARUS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 11
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / IGRIS
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 10
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / LIEBLING
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 6
Teren: Auto / Timisoara
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 8
Teren: /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Juniori U11 - 2013-2014, Seria 3, etapa 3
Teren: Comunal / Peciu Nou
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Marti, 19 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal / VARIAS
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / VARIAS
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Belint
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 3
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 3 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Tineretului / Lugoj
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 1
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Comunal / Foeni
Duminica, 20 August 2023, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 20 August 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Comunal / Belint