Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Iunie 2022, 18:00
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI - FINALA, etapa 1
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 19 Iunie 2022, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 19 Iunie 2022, 18:00
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI - FINALA, etapa 2
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 19 Iunie 2022, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 12 Iunie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 28
Teren: Comunal / BOBDA
Duminica, 12 Iunie 2022, 11:00
Teren: Comunal / BOBDA
Duminica, 12 Iunie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 28
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 12 Iunie 2022, 17:00
Teren: Comunal / PETROMAN
Marti, 7 Iunie 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 37
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Marti, 7 Iunie 2022, 18:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 5 Iunie 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 27
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 5 Iunie 2022, 18:00
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 27
Teren: Comunal / Ianova
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Ianova
Sambata, 4 Iunie 2022, 18:00
Liga a IV-a, etapa 36
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Sambata, 4 Iunie 2022, 18:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 29 Mai 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 26
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Duminica, 29 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 28 Mai 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 35
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 28 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 22 Mai 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 25
Teren: Comunal / Sanandrei
Duminica, 22 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Sanandrei
Sambata, 21 Mai 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 25
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 21 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Vineri, 20 Mai 2022, 20:30
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 12
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 20 Mai 2022, 20:30
Teren: BAZA II / Timisoara
Joi, 19 Mai 2022, 18:00
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 19
Teren: Electrica / Timisoara
Joi, 19 Mai 2022, 18:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 24
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 15 Mai 2022, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 15 Mai 2022, 18:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 14
Teren: Comunal / Teremia Mare
Duminica, 15 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Teremia Mare
Sambata, 14 Mai 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 32
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Sambata, 14 Mai 2022, 11:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 8 Mai 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 23
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 8 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 7 Mai 2022, 12:00
Liga a IV-a, etapa 30
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 7 Mai 2022, 12:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 7 Mai 2022, 15:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 13
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 7 Mai 2022, 15:00
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 30 Aprilie 2022, 18:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 22
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 30 Aprilie 2022, 18:00
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 23 Aprilie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 21
Teren: Comunal / Iecea Mare
Sambata, 23 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Joi, 21 Aprilie 2022, 17:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Joi, 21 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Duminica, 17 Aprilie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 20
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 17 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / Iecea Mare
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 20
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / BILED
Marti, 12 Aprilie 2022, 17:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Marti, 12 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 10 Aprilie 2022, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 10 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 10 Aprilie 2022, 10:00
Juniori E-U11, Seria 1, etapa 14
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 10 Aprilie 2022, 10:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 9 Aprilie 2022, 17:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 10
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 9 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 3 Aprilie 2022, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 18
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 3 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Comunal / SATCHINEZ
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 18
Teren: Comunal / Belint
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Belint
Sambata, 2 Aprilie 2022, 17:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 2 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 9
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Miercuri, 30 Martie 2022, 17:00
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI - OPTIMI, etapa 1
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 30 Martie 2022, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 30 Martie 2022, 17:00
CUPA ROMANIEI, CUPA ROMANIEI - OPTIMI, etapa 2
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 30 Martie 2022, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Marti, 29 Martie 2022, 17:30
Juniori C-U15, Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / Covaci
Marti, 29 Martie 2022, 17:30
Teren: Comunal / Covaci
Duminica, 27 Martie 2022, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 17
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 27 Martie 2022, 16:00
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 20 Martie 2022, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 16
Teren: Comunal / UIVAR
Duminica, 20 Martie 2022, 16:00
Teren: Comunal / UIVAR
Sambata, 19 Martie 2022, 16:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 19 Martie 2022, 16:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
CUPA ROMANIEI, Cupa Romaniei - Saisprezecimi, etapa 2
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
Teren: Comunal / BILED
Vineri, 10 Decembrie 2021, 15:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Vineri, 10 Decembrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / Becicherecu Mic
Sambata, 4 Decembrie 2021, 10:00
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 11
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 4 Decembrie 2021, 10:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 13:00
Juniori E-U11, Seria 3, etapa 11
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 13:00
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 11:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 28 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori D-U13, Seria 2, etapa 11
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Sambata, 27 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 26 Noiembrie 2021, 15:45
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 11
Teren: Comunal / CHISODA
Vineri, 26 Noiembrie 2021, 15:45
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 25 Noiembrie 2021, 18:30
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 11
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 25 Noiembrie 2021, 18:30
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 25 Noiembrie 2021, 17:00
Juniori E-U11, Seria 1, etapa 11
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 25 Noiembrie 2021, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
Juniori D-U13, Seria 2, etapa 10
Teren: CALOR / TIMISOARA
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: CALOR / TIMISOARA
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 6
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori C-U15, Seria 2, etapa 6
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Joi, 18 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori E-U11, Seria 2, etapa 10
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Joi, 18 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 9
Teren: Electrica / Timisoara
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / CĂRPINIȘ
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 13
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / Opatita
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 15:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 13
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Juniori D-U13, Seria 2, etapa 8
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Municipal / Deta
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Municipal / Deta
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 16:30
Juniori E-U11, Seria 2, etapa 8
Teren: Auto / Timisoara
Vineri, 5 Noiembrie 2021, 16:30
Teren: Auto / Timisoara
Duminica, 31 Octombrie 2021, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 12
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Duminica, 31 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 30 Octombrie 2021, 16:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 30 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 30 Octombrie 2021, 17:00
Juniori C-U15, Seria 1, etapa 3
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 30 Octombrie 2021, 17:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 29 Octombrie 2021, 17:30
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 7
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 29 Octombrie 2021, 17:30
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 29 Octombrie 2021, 16:30
Juniori E-U11, Seria 3, etapa 7
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 29 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Joi, 28 Octombrie 2021, 17:00
Juniori D-U13, Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / CIACOVA
Joi, 28 Octombrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 16:00
Juniori C-U15, Seria 2, etapa 2
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Miercuri, 27 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Luni, 25 Octombrie 2021, 17:30
Juniori D-U13, Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / RECAS
Luni, 25 Octombrie 2021, 17:30
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 24 Octombrie 2021, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 11
Teren: Comunal / Ianova
Duminica, 24 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / Ianova
Vineri, 22 Octombrie 2021, 17:00
Juniori D-U13, Seria 2, etapa 6
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 22 Octombrie 2021, 17:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Joi, 21 Octombrie 2021, 17:30
Juniori C-U15, Seria 2, etapa 2
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Joi, 21 Octombrie 2021, 17:30
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 15 Octombrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Comunal / LIEBLING
Vineri, 15 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Joi, 14 Octombrie 2021, 17:30
Juniori E-U11, Seria 1, etapa 5
Teren: BAZA II / Timisoara
Joi, 14 Octombrie 2021, 17:30
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 10 Octombrie 2021, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 3, etapa 9
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 10 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / Vucova
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Juniori C-U15, Grupa B, etapa 5
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / PISCHIA
Sambata, 9 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / PISCHIA
Vineri, 8 Octombrie 2021, 17:30
Juniori E-U11, Seria 1, etapa 4
Teren: BAZA II / Timisoara
Vineri, 8 Octombrie 2021, 17:30
Teren: BAZA II / Timisoara
Joi, 7 Octombrie 2021, 17:30
Juniori D-U13, Seria 2, etapa 4
Teren: LPS / Timisoara
Joi, 7 Octombrie 2021, 17:30
Teren: LPS / Timisoara
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 3 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 8
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:30
Juniori C-U15, Grupa D, etapa 4
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Sambata, 2 Octombrie 2021, 11:30
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Vineri, 1 Octombrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 1 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
Liga VI, Liga VI - Seria 3, etapa 4
Teren: CFR / Timisoara
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
Teren: CFR / Timisoara
Duminica, 26 Septembrie 2021, 18:00
Juniori C-U15, Grupa C, etapa 3
Teren: Vointa / Timisoara
Duminica, 26 Septembrie 2021, 18:00
Teren: Vointa / Timisoara
Sambata, 25 Septembrie 2021, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 7
Teren: Comunal / SANDRA
Sambata, 25 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / SANDRA
Vineri, 24 Septembrie 2021, 18:00
Juniori D-U13, Seria 1, etapa 2
Teren: Vointa / Timisoara
Vineri, 24 Septembrie 2021, 18:00
Teren: Vointa / Timisoara
Joi, 23 Septembrie 2021, 17:30
Juniori C-U15, Grupa D, etapa 3
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Joi, 23 Septembrie 2021, 17:30
Teren: Circumvalatiunii / Timisoara
Luni, 20 Septembrie 2021, 11:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Municipal / Deta
Luni, 20 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / Opatita
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Opatita
Vineri, 17 Septembrie 2021, 17:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / LIEBLING
Vineri, 17 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / LIEBLING
Vineri, 17 Septembrie 2021, 18:00
Juniori D-U13, Seria 2, etapa 1
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Vineri, 17 Septembrie 2021, 18:00
Teren: Dan Paltinisanu, Teren sintetic / Timisoara
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Liga VI, Liga VI - Seria 2, etapa 3
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 11 Septembrie 2021, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 1, etapa 5
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 11 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / CENAD
Vineri, 10 Septembrie 2021, 17:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Peciu Nou
Vineri, 10 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Duminica, 5 Septembrie 2021, 17:00
Liga V, Liga V - Seria 2, etapa 4
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 5 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT