Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 15
Teren: Comunal / NADRAG
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / NADRAG
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 15:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 13
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 12
Teren: Comunal / Margina
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Margina
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Hitias
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 11
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / RACOVITA
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Comunal / Sanandrei
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Sanandrei
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 10
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / IOSIFALAU
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 11
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 11
Teren: Central / Tormac
Sambata, 26 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Central / Tormac
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 8
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 20 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Comunal / Gavojdia
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 8
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 9
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 13 Octombrie 2019, 16:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Juniori C - U15, Seria IV, etapa 13
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 13 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 12 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 8
Teren: Comunal / SAG
Duminica, 6 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 8
Teren: Electrica / Timisoara
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Electrica / Timisoara
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 7
Teren: Comunal / NADRAG
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / NADRAG
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 5
Teren: Comunal / TOMESTI
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / TOMESTI
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 6
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / CERNETEAZ
Sambata, 21 Septembrie 2019, 15:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 4
Teren: /
Sambata, 21 Septembrie 2019, 15:00
Teren: /
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 5
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 15 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Progresul / GATAIA
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 3
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Arena / Boldur
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 4
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Dudestii Noi
Sambata, 7 Septembrie 2019, 16:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 2
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Sambata, 7 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Comunal / DUMBRAVA
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 3
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 1 Septembrie 2019, 17:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Campionat Municipal Lugoj, etapa 1
Teren: Comunal / Ghizela
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Ghizela
Sambata, 24 August 2019, 11:00
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 24 August 2019, 11:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 1
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara