Informari si comunicate
16-12-2018
VIDEO! Finala Turneului de iarna

VIDEO! Finala Turneului de iarna organizat de AJF Timis dintre CS Avantul Periam si AS Pobeda Star Bisnov, 15.12.2018, ora 16:00, Sala Olimpia Timisoara

detalii...
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...
18-11-2018
Turneul de sala 2018

Informatii despre reluarea turneului de sala organizat de AJF Timis. Grupe, meciuri

detalii...
11-11-2018
Semifinala si Finala - Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Semifinala si Finala -Trofeului Gheorghe Ola si Trofeului Gheorghe Ene se va disputa in data de 18 noiembrie incepand cu orele 15:00 sa Sala UVT (langa Penintenciarul de pe Popa Sapca)

detalii...
09-11-2018
Cupa de iarna

Sedinta cu delegatii echipelor in vederea începerii turneului de sala

detalii...
08-11-2018
Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene se va disputa in data de 11.11.2018 incepand cu orele 09:00 la Baza 2 Timisoara

detalii...
26-10-2018
toate comunicatele

ACS Pobeda Star Bisnov


ACS Pobeda Star Bisnov

Localitatea Dudestii Vechi

Informatii generale
Teren Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Fortuna Becicherecu Mic 16 12 3 1 45-11 39p +15
2CS UNIREA TOMNATIC16114143-1537p+13
3 AS SECEANI 16 10 2 4 42-26 32p +11
4ACS CARANI MURANI1693447-3330p+6
5 CSC Dudestii Noi 16 10 0 6 26-20 30p +3
6CS AVANTUL PERIAM1684437-2328p+7
7 ACS VOINTA MASLOC 16 8 3 5 28-28 27p 0
8ACS Pobeda Star Bisnov1674530-2425p+1
9 ASO DETA 16 7 1 8 37-39 22p -2
10AS PROGRESUL 1906 CIACOVA1670926-2921p-3
11 CS TIMISUL SAG 16 6 2 8 26-38 20p -7
12AS PECIU NOU1661922-3019p-8
13 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 16 3 7 6 19-22 16p -8
14CS FLACARA PARTA16331020-4112p-9
15 CSO Faget 16 3 2 11 21-46 11p -10
16CS COCOSUL ORTISOARA16311227-3610p-14
17 AS FC BAZOSU VECHI 16 2 2 12 16-51 8p -16

Observatii: Echipa CSM Lugoj 2 s-a retras din campionat

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angheli Mihai 14209
2 Ardelean Mihai Sebastian 07-09-2004 D13789
3 Augustinov Alin D5184
4 Babliov Rafael B13199
5 Babuscov Marian Dragan D1896
6 Bagiu Catalin 14-01-1992 D5077
7 Bartha Robert 21-07-1996 B13331
8 Blaga Cristian D12301
9 Boboiciov Ioan 04-03-1983 B2003
10 Boboiciov Raul 20-05-1999 D10660
11 Bojan Gheorghe Cristian 03-10-1978 7104
12 Bratan Ioan 24-04-1989 D5182
13 Budur Sebastian 04-08-1989 D760
14 Budur Toma 09-01-1991 D1904
15 Buza Anton B2813
16 Ciocan Eugen 25-08-1983 C518
17 Ciocani Toni 21-09-1996 B12808
18 Cirjan Catalin 18-08-1982
19 Ciui Alex Daniel 27-03-1994 D5117
20 Danila Andrei Mario 30-06-2004
21 Demian Marius Adrian 1383
22 Dragus Gabriel 18-12-1990 4641
23 Filipescu Andrei 29-06-1994 B12812
24 Golea Dinu Leonard 26-10-1980 6104
25 Horoba Florin 26-08-1998 B13198
26 Kalapis Ioan 22-07-1981 48568
27 Matei Marius 08-02-1989 D5505
28 Michi Emanuel Decebal 25-11-1993 D5093
29 Miclut Valentin 31-03-1992 D5366
30 Mirciov Gheorghe 10-03-1987 C399
31 Mirciov Rafael 21-10-1987 3917
32 Nacov Gheorghe 39481
33 Nagy Daniel B9580
34 Nita Andrei D5183
35 Novac Fabian B6536
36 Obroceanu Adelin 07-10-1997 B12933
37 Ognean Levente B14671
38 Olaru Nicusor D11498
39 Olaru Petru Gabriel B12809
40 Prochin Cristian D1986
41 Racasan Florin 22-03-1996 B13196
42 Romanov Vigh B13637
43 Roncov Petru 31-07-1995 B10762
44 Rusu George Dragos 23-04-1989 D5185
45 Serban Petru D5187
46 Sima Claudiu 09-09-1994 B12810
47 Stoianov Gheorghe 23-12-1978 42667
48 Stoiov Gheorghe 41886
49 Stroe Alin Ionut 20-02-1984 12668
50 Sturz Ciprian Adrian 22-07-1998 D8374
51 Tamas Catalin Alexe 07-02-1997 B13100
52 Tapanov Claudiu 14210
53 Termure Emanuel 13486
54 Tranculov Roky 26-07-1993 D5190
55 Uzun Cristian 02-09-1993 D5362
56 Vasilcin Daniel 27-09-1985 410
57 Vasilcin Gheorghe D11500
58 Vatavu Fabian B13751
59 Velciov Claudiu B12806
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 17
24-11-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Liga a IV-a Etapa 16
16-11-2018
ASO DETA
Liga a IV-a Etapa 15
10-11-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Liga a IV-a Etapa 14
02-11-2018
CS COCOSUL ORTISOARA
Liga a IV-a Etapa 13
28-10-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Liga a IV-a Etapa 12
19-10-2018
ACS CARANI MURANI
Liga a IV-a Etapa 10
05-10-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 9
30-09-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Liga a IV-a Etapa 8
23-09-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 7
14-09-2018
CSO Faget
Pauza: 5-0
Liga a IV-a Etapa 6
07-09-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 5
31-08-2018
CS AVANTUL PERIAM
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 4
28-08-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 3
24-08-2018
AS SECEANI
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 2
18-08-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 1
10-08-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Pauza: 1-1
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 10
10-10-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 9
06-10-2018
ACS ASU POLITEHNICA
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 8
28-09-2018
ACS POLI TIMISOARA
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 7
22-09-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 6
19-09-2018
ACS Fortuna Becicherecu Mic
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 5
17-09-2018
CS AVANTUL PERIAM
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 4
08-09-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 3
06-09-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 2
01-09-2018
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Juniori C, U15, Seria 2 Etapa 1
27-08-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Cupa Romaniei, faza 3 Etapa 1
16-10-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 6
29-11-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 5
23-11-2018
ACS CARANI MURANI
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 4
17-11-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 3
11-11-2018
AS MEGET REMETEA MARE
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 2
03-11-2018
ACS Pobeda Star Bisnov
Juniori C, U15, Grupa B Etapa 1
27-10-2018
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe