Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2018/2019

Liga a IV-a

Liga a V-a, Seria I

Liga a V-a, Seria II

AS FC ATLETICO LIEBLING - AFC RIPENSIA TIMISOARA II, Liga a V-a, Seria II, scor 1-0

Liga a V-a, Seria III

Liga a VI-a Promotie, Seria a II-a

Liga a VI-a Promotie, Seria I

Campionat Municipal Timisoara, Seria I

Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a

Cupa Romaniei, faza 1

Cupa Romaniei, faza 3

Cupa Romaniei faza 5 ( semi-finalele )

Arbitri observați în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
Gheorghioiu Eugen 6
Botas Alin 5
Cismas-Malac Roxana 5
Dobrisan Costel 6
Gherman Alex-Gabriel 6
Olariu Ioan 3
Lotrean Horatiu 5
Filip Alexandru 4
Boici Claudiu 5
Neagoe Daniel 3
Chiorpec Bogdan-Sorin 1
Vărzan Daniel Aurel 4
Gaspar Petru-Marian 3
Balaj Elisei 4
Nicolae-Chitoiu Andrei 4
Roman George Cătălin 4
Rosiu Daniel-Robert 1
Bradau Florin 1
Martinovici Andrei 7
Pasca Daniel 1
Ghiciulescu Raul-Constantin 2
Gheorghioiu Bogdan 7
Nicolescu Bogdan 3
Gaitin Claudiu 2
Samsudean Patricia 2
Maier Andrei Marian 6
Balaj Bogdan Marius 2
Biris Cristian 1
Olarean Gabi-Adrian 2
Tot Rafael 1
Sandu Patrik-Stefan 2
Talpos Raul Gabriel 2
Botas Catalin 2
Mihai Cornel 5
Ripan Cosmin 1
Golosie Gabriel 1
Stanciu Claudiu-Razvan 1
Argatu Alexandru Florin 4
Bobora Razvan 1
Ghita Ligius 2
Obarsie Ovidiu 3
Lefter Ionut 6
Ungureanu Claudiu 4
Padurean Florin Augustin 1
Avadanei Catalin Adrian 2
Ghinea Dragos Ionut 4
Nanu Elvis 1
Tepes Marius 1
Nastasi Daniel Nicolae 1
Lupea Denis Cristian 2
Mihai Sergiu-Nelutu 2
Popoiu Tudor Alexandru 3
Humita Ionut 1
Velcota Alimpe 3
Bulgarasu Madalin 1
Neamtu Sorin-Adrian 5
Manea Alexandru-George 1
Serban Ion 4
Ghiurcan Alexandru 5
Radin Daniel Marian 2
Diac Vasile 1
Canceal Cosmin 3
Todorescu Gratian 1
Olariu Ovidiu 1
Matei Mihael Ovidiu 1
Mihai Alin 1
Popa Alexandru 2
Heghedus Gheorghe 3
Cureteu Vlad Robert 1
Neag Raul 1
Laslo Claudiu Gabriel 1
Tudor Ionut-Adrian 1
Dan Razvan Sebastian 2
Buliga Darius Mihai 2
Talpos Marius 2
Mihaescu Denis Cosmin 2

Echipe observate în sezonul 2018/2019

Nume Nr. jocuri
CS UNIREA SANNICOLAU MARE 1
CS TIMISUL SAG 3
CSO Faget 2
ACS CARANI MURANI 3
AS PROGRESUL 1906 CIACOVA 2
ASO DETA 2
CS AVANTUL PERIAM 3
ACS Fortuna Becicherecu Mic 3
CS UNIREA TOMNATIC 2
CS FLACARA PARTA 2
AS FC BAZOSU VECHI 1
CSC Dudestii Noi 4
CS COCOSUL ORTISOARA 1
AS SECEANI 2
ACS VOINTA MASLOC 1
AS PECIU NOU 3
ACS Pobeda Star Bisnov 1
CS Sinandrei Timis 2
ASOCIATIA CLUB SPORTIV VOINTA VALCANI 2
AS STEAUA ROSIE VARIAS 2
AS FC UNIREA JIMBOLIA 2
CS Comlosu Mare 3
AS UNITED BENCECU DE SUS 4
CSU Universitatea de Vest din Timisoara 2
AS MURESUL IGRIS 2
AS FC DACIA CARPINIS 1
AS FC MURESUL CENAD 2
AS TRICOUL 1 IUNIE 1
AS VOINTA SANDRA 1
AS AVANTUL BOBDA 1
CS UNIREA SANNICOLAU MARE II 1
CS UTVIN 1
AS PETROMAN 2
CS PROGRESUL GATAIA 2
AS CAMARO FIBIS 2
AS OLIMPIA RAUTI 2
AS FC ATLETICO LIEBLING 1
AFC RIPENSIA TIMISOARA II 1
AS TIMISUL JABAR 2
AS CS TORMAC 2
AS GLORIA MOSNITA NOUA 2
AS VIITORUL STIUCA 1
AS RECAS 2
AS OLIMPIA DAROVA 1
AS BACOVA 4
AS VIITORUL SACOSU TURCESC 2
CS PHOENIX BUZIAS 1
AS BOLDUR 2
AS FORESTA MANASTIUR 1
AS AVANTUL TOPOLOVATU MARE 2
AS PROGRESUL VUCOVA 2
AS BARZAVA PARTOS 2
AS MEGET REMETEA MARE 2
ASC TOLVADIA 1
AS JUVENTUS PISCHIA 2
AS RECOLTA STAMORA GERMANA 1
AS VOINTA IONEL 2
AS PROGRESUL IECEA MARE 2
AS GELU 1
AS PINDUL DUDESTII NOI 1
CS SOIMII PESAC 2
AS CHINEJANA CHINEZU 1
CSF CFR 1933 TIMISOARA 3
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA 1
CSS BEGA 1
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA II 1
ACS Kids Sinmihaiu Roman 1
AS ELECTROMETAL 4
AS FC TIMISUL URSENI 1
Club Sportiv Giroc-Chisoda 1
AS ALBINA 2
Dedy Mid Sanmihaiul Roman 1
CSC GHIRODA SI GIARMATA VII 1
ACS FC SRBIANCA GIUCHICI 3
ACS FC CHISODA 1
ACS UNIREA BANLOC 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP