Milosoni Caius
Lugoj
20 Decembrie 1957
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Timis
Timisoara, Str.Pop de Basesti nr. 43
Tel: 0722756902
Tel: 0722846864
Fax: 0722846864
RO84BTRL03601205T68049XX - Cont Transilvania
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria a II-a | Liga a V-a, Seria a III-a | Campionat Municipal Lugoj, Seria a II-a | Campionat Municipal Lugoj, Seria I | ||
Miculaiciuc Petru-Liviu | 4 | |||||
Golosie Gabriel | 2 | |||||
Boicu Vlad | 1 | |||||
Ripan Cosmin | 3 | |||||
Grozoni Florin | 3 | |||||
Tepes Marius | 2 | |||||
Barzava Adrian | 2 | |||||
Pascu Virgil | 1 | |||||
Barbu Roland | 1 | |||||
Nagy Alexandru | 2 | |||||
Barzuca Dorian | 1 | |||||
Cimponeriu Calin | 1 | |||||
Samsudean Patricia | 1 | |||||
Tarcea Liviu | 4 | |||||
Foale Adrian | 2 | |||||
Tudor Claudiu | 2 | |||||
Bozdog Lavinia | 4 | |||||
Mitrache Florin | 1 | |||||
Soreanu Gabriel-Florin | 4 | |||||
Rotaru Marius | 2 | |||||
Olariu Ioan | 1 | |||||
Copaci Ariel-Sorin | 2 | |||||
Mihai Sergiu-Nelutu | 1 | |||||
Mihai Claudiu-Florentin | 1 | |||||
Maga Adrian | 1 | |||||
Todea Adrian-Vasile | 3 | |||||
Pasculescu Petrica | 2 | |||||
Rosu Corado | 1 | |||||
Stanut Alin-Ioan | 1 | |||||
Stanciu Claudiu-Razvan | 1 | |||||
Ciorogar Flavius | 1 | |||||
Loba Prindi Mihai | 1 | |||||
Petrisor Calin | 1 | |||||
Loba Gabriel-Mihai | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a V-a, Seria I | Liga a V-a, Seria a II-a | Liga a V-a, Seria a III-a | Campionat Municipal Lugoj, Seria a II-a | Campionat Municipal Lugoj, Seria I | ||
CS Cocoșul Orțișoara | 1 | |||||
ACS Voința Valcani | 1 | |||||
CS NUOVA MAMMA MIA BECICHERECU MIC II | 1 | |||||
AS VOINTA BILED | 1 | |||||
AS GLORIA MOSNITA NOUA | 1 | |||||
CS Sânandrei Carani | 1 | |||||
AS PADESUL NADRAG | 3 | |||||
AS FC Bazoș | 1 | |||||
AS FC ICTAR BUDINT | 2 | |||||
AS Bacova | 2 | |||||
CSC Olimpia Bucovat | 4 | |||||
AS GRAN-PLAZ LIEBLING | 2 | |||||
AS AVANTUL CHIZATAU | 2 | |||||
AS FC TIMISUL URSENI | 1 | |||||
AS UNIREA LEUCUSESTI | 1 | |||||
AS TAPIA LUGOJ | 1 | |||||
AS VIITORUL STIUCA | 2 | |||||
AS CARTIER IC DRAGAN LUGOJ | 1 | |||||
CSS LUGOJ | 1 | |||||
AS FORESTA MANASTIUR | 2 | |||||
AS VIITORUL FARDEA | 1 | |||||
AS FC Voința Iosifalău | 2 | |||||
CS Phoenix Buziaș | 1 | |||||
AS Viitorul Sacoșu Turcesc | 2 | |||||
AS Olimpia Darova | 1 | |||||
AS Progresul Vucova | 1 | |||||
AS FC PROGRESUL RACOVITA | 2 | |||||
AS MONDIAL LUGOJ | 1 | |||||
AS VOINTA BABSA | 2 |