Informari si comunicate AJF
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...
18-11-2018
Turneul de sala 2018

Informatii despre reluarea turneului de sala organizat de AJF Timis. Grupe, meciuri

detalii...
11-11-2018
Semifinala si Finala - Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Semifinala si Finala -Trofeului Gheorghe Ola si Trofeului Gheorghe Ene se va disputa in data de 18 noiembrie incepand cu orele 15:00 sa Sala UVT (langa Penintenciarul de pe Popa Sapca)

detalii...
09-11-2018
Cupa de iarna

Sedinta cu delegatii echipelor in vederea începerii turneului de sala

detalii...
08-11-2018
Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene

Trofeul Gheorghe Ola si Trofeul Gheorghe Ene se va disputa in data de 11.11.2018 incepand cu orele 09:00 la Baza 2 Timisoara

detalii...
26-10-2018
22-10-2018

Program jocuri Cupa de iarna


Publicat in data de 30-11-2018, la ora 16:05

 Editia 21 a turneului de sala organizat de AJF Timis va avea loc in 8-9 si 15-16 decembrie 2018. 

Programul jocurilor:

8 decembrie 2018, Sala Giarmata

ora 14:00 - CS Avantul Periam - CS Unirea Sannicolau Mare: Botas Catalin, Nicolae Andrei Chitoiu.

ora 14:50 - CS Cocosul Ortisoara - ASO Deta: Botas Catalin, Nicolae Andrei Chitoiu.

ora 15:40 - ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS Avantul Periam: Manea George, Botas Alin.

ora 16:30 - ACS Vointa Masloc - CS Cocosul Ortisoara: Manea George, Botas Alin.

ora 17:20 - CS Unirea Sannicolau Mare - ACS Fortuna Becicherecu Mic: Balaj Elisei,Gheorghioiu Eugen.

ora 18:10 - ASO Deta - ACS Vointa Masloc: Balaj Elisei, Gheorghioiu Eugen.

 

 9 decembrie 2018, Sala Giarmata

ora 10:00 - CS Timisul Sag - CSC Dudestii Noi: Lotrean Horatiu, Varzan Daniel

ora 10:50 - ACS Pobeda Star Bisnov - CS Flacara Parta: Lotrean Horatiu, Varzan Daniel

ora 11:40 - AS Peciu Nou - CS Timisul Sag: Gaitin Claudiu, Ciev Raul

ora 12:30 - CS Flacara Parta - ACS Pobeda Star Bisnov: Gaitin Claudiu, Ciev Raul

ora 13:20 - CSC Dudestii Noi - AS Peciu Nou: Gaitin Claudiu, Ciev Raul

CSO Faget s-a retras.

Semifinalele si finala au loc in weekendul 15-16 decembrie 2018.

 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe