Informari si comunicate AJF
14-02-2019
30-01-2019
(NEW) Returul campionatelor din sezonul 2018-2019

(NEW) In atentia arbitrilor, arbitrilor asistenti, observatorilor de arbitri si delegatilor de joc

detalii...
30-01-2019
Notificare

In atentia tuturor echipelor afiliate la AJF Timis ! Cont Bancar

detalii...
25-01-2019
Condoleante!

Lumea fotbalului timisean este profund indurerata de trecerea in nefiinta a fostului coleg, Tig Victor

detalii...
25-01-2019
16-12-2018
VIDEO! Finala Turneului de iarna

VIDEO! Finala Turneului de iarna organizat de AJF Timis dintre CS Avantul Periam si AS Pobeda Star Bisnov, 15.12.2018, ora 16:00, Sala Olimpia Timisoara

detalii...
11-12-2018
08-12-2018
Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna

Rezultate inregistrate in prima zi a Cupei de iarna AJF Timis

detalii...
30-11-2018
Program jocuri Cupa de iarna

Programul jocurilor disputate in Cupa de Iarna la fotbal in sala

detalii...
29-11-2018
Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

Sedinta Comitetului Executiv din 29.11.2018

detalii...

Program jocuri Cupa de iarna


Publicat in data de 30-11-2018, la ora 16:05

 Editia 21 a turneului de sala organizat de AJF Timis va avea loc in 8-9 si 15-16 decembrie 2018. 

Programul jocurilor:

8 decembrie 2018, Sala Giarmata

ora 14:00 - CS Avantul Periam - CS Unirea Sannicolau Mare: Botas Catalin, Nicolae Andrei Chitoiu.

ora 14:50 - CS Cocosul Ortisoara - ASO Deta: Botas Catalin, Nicolae Andrei Chitoiu.

ora 15:40 - ACS Fortuna Becicherecu Mic - CS Avantul Periam: Manea George, Botas Alin.

ora 16:30 - ACS Vointa Masloc - CS Cocosul Ortisoara: Manea George, Botas Alin.

ora 17:20 - CS Unirea Sannicolau Mare - ACS Fortuna Becicherecu Mic: Balaj Elisei,Gheorghioiu Eugen.

ora 18:10 - ASO Deta - ACS Vointa Masloc: Balaj Elisei, Gheorghioiu Eugen.

 

 9 decembrie 2018, Sala Giarmata

ora 10:00 - CS Timisul Sag - CSC Dudestii Noi: Lotrean Horatiu, Varzan Daniel

ora 10:50 - ACS Pobeda Star Bisnov - CS Flacara Parta: Lotrean Horatiu, Varzan Daniel

ora 11:40 - AS Peciu Nou - CS Timisul Sag: Gaitin Claudiu, Ciev Raul

ora 12:30 - CS Flacara Parta - ACS Pobeda Star Bisnov: Gaitin Claudiu, Ciev Raul

ora 13:20 - CSC Dudestii Noi - AS Peciu Nou: Gaitin Claudiu, Ciev Raul

CSO Faget s-a retras.

Semifinalele si finala au loc in weekendul 15-16 decembrie 2018.

 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe