Meciuri arbitrate
Duminica, 30 Iunie 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 26
Teren: COMUNAL / Voiceşti
Duminica, 30 Iunie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Voiceşti
Duminica, 23 Iunie 2019, 18:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 25
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 23 Iunie 2019, 18:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 16 Iunie 2019, 10:30
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 24
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 16 Iunie 2019, 10:30
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 16 Iunie 2019, 12:30
PLAY OFF LIGA a IV a SUD, etapa 10
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 16 Iunie 2019, 12:30
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 23
Teren: COMUNAL / Sinesti
Duminica, 9 Iunie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Sinesti
Marti, 28 Mai 2019, 17:00
JUNIORI A1, etapa 25
Teren: COMUNAL / Mădulari
Marti, 28 Mai 2019, 17:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
PLAY OFF SUPERLIGA, etapa 8
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 25 Mai 2019, 18:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 20
Teren: COMUNAL / Roșiile
Duminica, 19 Mai 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Roșiile
Sambata, 18 Mai 2019, 11:00
PLAY OFF SUPERLIGA, etapa 7
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 18 Mai 2019, 11:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 19
Teren: COMUNAL / Voiceşti
Duminica, 12 Mai 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Voiceşti
Duminica, 5 Mai 2019, 12:00
LIGA a V-a SERIA NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 5 Mai 2019, 12:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
PLAY OFF SUPERLIGA, etapa 5
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 4 Mai 2019, 18:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 22
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 27 Aprilie 2019, 17:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA NORD, etapa 16
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 21 Aprilie 2019, 11:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 21
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 20 Aprilie 2019, 17:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 20
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 14 Aprilie 2019, 15:00
JUNIORI A1, etapa 17
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 14 Aprilie 2019, 15:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
PLAY OFF SUPERLIGA, etapa 2
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 13 Aprilie 2019, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 31 Martie 2019, 12:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 18
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 31 Martie 2019, 12:00
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 30 Martie 2019, 16:00
SUPERLIGA, etapa 22
Teren: COZIA / Călimăneşti
Sambata, 30 Martie 2019, 16:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA, etapa 21
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 13
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
JUNIORI U11, etapa 16
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 23 Martie 2019, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 17
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 23 Martie 2019, 16:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA, etapa 20
Teren: COMUNAL / Orleşti
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Sambata, 16 Martie 2019, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 16
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 16 Martie 2019, 16:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 10 Martie 2019, 14:00
JUNIORI A1, etapa 12
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 10 Martie 2019, 14:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
JUNIORI A1, etapa 12
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 10 Martie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 15
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
SUPERLIGA, etapa 18
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 3 Martie 2019, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 9 Decembrie 2018, 12:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 4
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 9 Decembrie 2018, 12:00
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 2 Decembrie 2018, 14:30
CUPA ROMÂNIEI, etapa 3
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 2 Decembrie 2018, 14:30
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:00
CUPA ROMÂNIEI, etapa 2
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 17
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Gheorghe Ciucioi / Dăeşti
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 16
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 13
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
SUPERLIGA, etapa 15
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 16:00
JUNIORI U15, etapa 10
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
JUNIORI U15, etapa 10
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / Lungeşti
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: COMUNAL / Lungeşti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 15:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 11
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 15:00
Teren: COMUNAL / Valea Mare
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 9
Teren: /
Duminica, 28 Octombrie 2018, 11:00
Teren: /
Sambata, 27 Octombrie 2018, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 10
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 27 Octombrie 2018, 16:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 8
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Sambata, 20 Octombrie 2018, 09:00
JUNIORI U15, etapa 7
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 20 Octombrie 2018, 09:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
JUNIORI A1, etapa 6
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 20 Octombrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA NORD, etapa 7
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: SURPATE / Frânceşti
Echipa oaspete nu s-a prezentat.
Sambata, 13 Octombrie 2018, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 8
Teren: COMUNAL / Galicea
Sambata, 13 Octombrie 2018, 16:00
Teren: COMUNAL / Galicea
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 7 Octombrie 2018, 14:00
JUNIORI U15, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 7 Octombrie 2018, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 6 Octombrie 2018, 16:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 6 Octombrie 2018, 16:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 30 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Laloşu
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 6
Teren: COMUNAL / Galicea
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Teren: COMUNAL / Galicea
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
LIGA a IV-a SERIA SUD, etapa 5
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:00
JUNIORI U15, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:00
JUNIORI U15, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 22 Septembrie 2018, 09:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a SERIA NORD, etapa 4
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Frînceşti
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:00
JUNIORI U11, etapa 2
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 15 Septembrie 2018, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 9 Septembrie 2018, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a V-a SERIA SUD, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 2 Septembrie 2018, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani