Meciuri arbitrate
Duminica, 11 Iunie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 26
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 11 Iunie 2023, 11:00
Teren: LUNCĂ / Romani
Sambata, 10 Iunie 2023, 18:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 26
Teren: Comunal / Lădești
Sambata, 10 Iunie 2023, 18:00
Teren: Comunal / Lădești
Duminica, 4 Iunie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 25
Teren: Parc Zăvoi / Amărăști
Duminica, 4 Iunie 2023, 11:00
Teren: Parc Zăvoi / Amărăști
Sambata, 3 Iunie 2023, 18:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 25
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 3 Iunie 2023, 18:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 27 Mai 2023, 18:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 24
Teren: LUNCĂ / Romani
Sambata, 27 Mai 2023, 18:00
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 23
Teren: MODOIA / Cernişoara
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
Teren: MODOIA / Cernişoara
Duminica, 14 Mai 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 22
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 14 Mai 2023, 11:00
Teren: LUNCĂ / Romani
Sambata, 13 Mai 2023, 18:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 22
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 13 Mai 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 7 Mai 2023, 18:00
JUNIORI U19, etapa 24
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 7 Mai 2023, 18:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 7 Mai 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 21
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 7 Mai 2023, 11:00
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 30 Aprilie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 20
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 30 Aprilie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 29 Aprilie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 20
Teren: COMUNAL / Oteşani
Sambata, 29 Aprilie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Oteşani
Duminica, 23 Aprilie 2023, 14:30
JUNIORI U19, etapa 22
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 23 Aprilie 2023, 14:30
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 19
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 22 Aprilie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 19
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Sambata, 22 Aprilie 2023, 17:00
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Duminica, 26 Martie 2023, 16:00
JUNIORI U19, etapa 18
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 26 Martie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 18 Martie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 15
Teren: Comunal / Lădești
Sambata, 18 Martie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Lădești