Postelnecu Alexandru
Pitesti
1 Iulie 1974
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei 16-imi | Cupa Romaniei - Optimi | ||
Robea Constantin Adrian | 3 | ||||||
Dinca Adrian Aurelian | 1 | ||||||
Cirstea Andrei Dragos | 3 | ||||||
Marinescu Ionut Bogdan | 4 | ||||||
Stanciu Cristian - Marius | 3 | ||||||
Enache Ionut | 5 | ||||||
Diaconescu Florin Cristian | 2 | ||||||
State Tiberiu-Andrei | 4 | ||||||
Pasarica Eugen Fabian | 2 | ||||||
Iacob Andrei-Alexandru | 1 | ||||||
Sandru Mario - Valentin | 4 | ||||||
Marin Nicusor Florentin | 1 | ||||||
Yamamura Mihail-Maro | 1 | ||||||
Badoi Florin Alexandru | 1 | ||||||
Neacsu Florin Ionut | 3 | ||||||
Dragomir Mihai Traian | 1 | ||||||
Stefanescu Alexandru | 3 | ||||||
Lilea Leonard | 1 | ||||||
Dragoescu Romulus | 4 | ||||||
Popescu Eduard-Roberto | 3 | ||||||
Anghelina Cristian | 1 | ||||||
Lixandrescu Dragos Petrut | 1 | ||||||
Radescu Ovidiu-George | 1 | ||||||
Jucatoru Florian Marius | 1 | ||||||
Cirstina Raluca | 1 | ||||||
Duma Aurelian Florin | 1 | ||||||
Zavoi Nicolas-Gabriel | 1 | ||||||
Luca Eugen | 1 | ||||||
Frincu Eduard | 1 | ||||||
Belega Eduard | 2 | ||||||
Lapadatu Robert | 1 | ||||||
Paterau Mihnea Andrei | 1 | ||||||
Radulescu Eduard Mihai | 2 | ||||||
Enachescu Liviu | 3 | ||||||
Patru Roberto-Constantin | 1 | ||||||
Penescu Bogdan-Florin | 1 | ||||||
Naidin Marius - Marian | 1 | ||||||
Udeanu Grigorie | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei 16-imi | Cupa Romaniei - Optimi | ||
A C S International Valea Iasului 2022 | 3 | ||||||
A C S Poiana Lacului | 3 | ||||||
A S C S Domnesti | 2 | ||||||
A C S Speed Academy Pitesti | 2 | ||||||
C S C Suseni | 1 | ||||||
A C S Victoria Buzoiesti | 1 | ||||||
C S DLR Pitesti | 3 | ||||||
C S F C Pitesti 2008 | 2 | ||||||
A C S Steaua Negrasi | 2 | ||||||
A C S Mirosi | 2 | ||||||
A C S Recea | 1 | ||||||
A C S Energia Stolnici | 1 | ||||||
A C S Lunca Corbului 2000 | 1 | ||||||
A S Flacara Leordeni | 1 | ||||||
C S Albota 2012 | 4 | ||||||
A C S Oarja | 2 | ||||||
A F C Frizian Cateasca 2023 | 3 | ||||||
A C S Viitorul 2019 Calinesti | 2 | ||||||
C S Sporting Pitesti | 1 | ||||||
F C Star Sport Arges S A | 1 | ||||||
A C S Valea Mare Pravat | 1 | ||||||
A C S Petrolul Hartiesti | 3 | ||||||
A F C S Cetateni | 2 | ||||||
A S Dragoslavele | 1 | ||||||
A S Partizanul Vladesti | 1 | ||||||
A C S Gloria Berevoesti | 1 | ||||||
A C S Zimbrii Lerești | 1 |