Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Liga 6 SUD - Faza 2, etapa 3
Teren: Central / Branistea
Duminica, 21 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Central / Branistea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 22
Teren: Central / Sat Colacu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Central / Sat Colacu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Liga 6 EST - Faza 2, etapa 2
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Liga 6 EST - Faza 2, etapa 1
Teren: Central / Sat Viisoara
Duminica, 7 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Central / Sat Viisoara
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 20
Teren: Central / Sat Bolovani
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Sat Bolovani
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 18
Teren: Central / Selaru
Duminica, 31 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Selaru
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 6 EST, etapa 17
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Darmanesti
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 16
Teren: Central / Manesti
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Manesti
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Juniori U15, etapa 16
Teren: Central / Gaesti
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Gaesti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 17
Teren: Central / Dobra
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Central / Dobra
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 15
Teren: Central / Produlesti
Duminica, 10 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Produlesti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 15
Teren: Central / Corbii Mari
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Corbii Mari
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 SUD, etapa 14
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 NORD, etapa 13
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Buciumeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 12
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Liga 6 NORD, etapa 12
Teren: Central / Doicesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Central / Doicesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 11
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Cojasca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 11
Teren: Central / Sat Catunu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Sat Catunu
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Central / Selaru
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Central / Selaru
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 10
Teren: Central / Sat Colacu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Sat Colacu
Decizie 696/CDE/2023
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 10
Teren: Central / Cornesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Cornesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 9
Teren: Central / Lucieni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Lucieni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 9
Teren: Central / Runcu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Runcu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 8
Teren: Central / Manesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Manesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Juniori U13, etapa 6
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, etapa 6
Teren: Central / Tartasesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Tartasesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 7
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Valea Lunga
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 EST, etapa 7
Teren: Central / Colibasi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Colibasi
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, etapa 5
Teren: Central / Sat Ungureni
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Central / Sat Ungureni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 6
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central / Ratoaia
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Liga 6 VEST, etapa 6
Teren: Central / Visina
Duminica, 1 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Visina
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Cupa României, etapa 2
Teren: Central / I.L. Caragiale
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Central / I.L. Caragiale
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 SUD, etapa 5
Teren: Central / Dobra
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Dobra
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 NORD, etapa 5
Teren: Petrolul / Targoviste
Duminica, 24 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Petrolul / Targoviste
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15, etapa 2
Teren: Central / Bucsani
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 NORD, etapa 4
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central / Bucsani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Liga 6 SUD, etapa 4
Teren: Central / Odobesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Odobesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15, etapa 1
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Complex natatie - sintetic / Targoviste