Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

A.S. Unirea 2016 Racari

Localitatea Racari

Informatii generale
Teren Central / Racari ( 50 locuri )
Adresa Orasul Racari , str. Ana nr.155 ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga 5-a Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Unirea 2016 Racari 22 20 0 2 108-18 60p +24
2A.C.S Tartasesti23181495-4855p+19
3 A.S. Gaz Metan Finta 22 17 1 4 88-32 51p +16
4A.S. Libertatea Urziceanca24135673-4544p+8
5 A.C.S. Urban Titu II 23 12 2 9 62-50 38p +5
6A.S. Viitorul Gheboaia23114854-5737p+4
7 Viitorul Dobra 22 11 1 10 58-61 34p +4
8A.S. Unirea Nucet231021157-6832p-1
9 A.S. Sageata Branistea 22 9 3 10 67-72 30p -3
10A.S. Luceafarul Bolovani22921144-5329p-4
11 A.S.Unirea Slobozia Moara 22 9 1 12 46-74 28p -8
12C.S. Fulgerul Lunguletu22901366-7227p-6
13 A.S. Vointa Podu Rizii 23 8 2 13 45-62 26p -10
14A.S. Olimpia Marcesti22611543-6719p-11
15 A.S. Flacara Ghinesti 23 5 2 16 35-84 17p -16
16A.S. Publirex Ciocanesti22511635-7515p-17
17 A.S. Viitorul Mircea Voda 22 4 2 16 35-73 14p -19

Observatii: Echipa A.S. Publirex Ciocanesti este penalizata cu 1 punct.
Echipa A.S. Gaz Metan Finta este penalizata cu 1 punct.

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Badea Aurel Marian 03-07-1992 9197
2 CHIRCA GEORGE LUCIAN 20-05-1997 34816
3 Costea Ionel 16-05-1990 22406
4 Cravcescu Constantin Marius 07-10-1989 23165
5 Cristea Gabriel Ciprian 27-07-1990 34584
6 Dinache Vasile 21-12-1988 28272
7 DINU MIHAI VALENTIN 16-02-1995 34267
8 FASCO ADRIAN LAURENTIU 06-11-2001 34270
9 Georgescu Gabriel Alexandru 11-03-2001 36912
10 Gheorghiceanu Dragos Ionut 22-12-1999 36757
11 GRIGORE IULIAN ION 02-10-1997 34262
12 ION DANIEL NICUSOR 01-08-1996 34265
13 Ionescu Ion Ionut 14-01-1991 30066
14 Ionita Daniel Marian 27-07-1995 b.
15 IVAN GHEORGHE 13-01-1995 34268
16 LACE MARIAN 21-07-1988 34261
17 Langa Gabriel Octavian 25-08-2016 36907
18 Magdas Nicolae Ion 30-10-1980 38183
19 MANILACHE MARIAN 07-08-1997 31189
20 micu vicentiu emanuel 25-11-1994 27829
21 MIRICA GEORGE DANIEL 16-12-1996 34623
22 Motoi Nicolae 11-10-1982 23642
23 Nastasia Alexandru Valentin 22-03-1989 36789
24 Neag Petre Beniamin 25-07-1997 36790
25 Nita Mihai Cristian 20-11-2002 36674
26 Popa Florin 17-02-1992 26655
27 PREDA GABRIEL 09-06-1993 28097
28 Radu Marius 20-12-1999 35042
29 Sandu Alin Mario 02-02-2003 37004
30 SORESCU DUMITRU MADALIN 03-03-1981 34260
31 STANESCU FERNANDO 28-06-2002 34818
32 Stefan Cristinel Bogdan 23-01-2003 36909
33 Stoian Bogdan Marian 11-10-1989 27087
34 STOICA SEBASTIAN GABRIEL 18-07-1996 34266
35 Tanase Claudiu Andrei 16-06-2000 36913
36 Trandafir Ovidiu Bogdan 18-08-1993 30068
37 Tudor George 27-09-2002 36910
38 Tudor Pavel Daniel 23-06-2002 37003
39 Udrea Alexandru Gabriel 24-11-1998 35669
40 Vasile Ionut 11-08-1998 35668
41 Vasile Niculae 05-12-1976 36911
42 VLADA ANDREI 28-08-1997 34269
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga 5-a Sud Etapa 25
13-05-2018
A.C.S. Urban Titu II
Liga 5-a Sud Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 23
29-04-2018
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Etapa 22
25-04-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 21
22-04-2018
C.S. Fulgerul Lunguletu
Liga 5-a Sud Etapa 19
07-04-2018
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Etapa 18
01-04-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Etapa 15
12-11-2017
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Etapa 14
05-11-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 13
29-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Etapa 12
22-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 11
15-10-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 9
01-10-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Etapa 8
24-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 7
17-09-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Etapa 6
13-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 5
10-09-2017
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Etapa 4
03-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 2
27-08-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Etapa 1
20-08-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 24
06-05-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 23
29-04-2018
A.S. Unirea Nucet
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 22
25-04-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 21
22-04-2018
C.S. Fulgerul Lunguletu
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 19
07-04-2018
A.S. Luceafarul Bolovani
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 18
01-04-2018
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 16
18-03-2018
A.S. Olimpia Marcesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 15
12-11-2017
A.S. Gaz Metan Finta
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 14
05-11-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 13
29-10-2017
A.S. Libertatea Urziceanca
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 12
22-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 11
15-10-2017
A.C.S Tartasesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 10
08-10-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 9
01-10-2017
A.S. Vointa Podu Rizii
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 8
24-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 7
17-09-2017
A.S. Flacara Ghinesti
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 6
13-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 5
10-09-2017
A.S.Unirea Slobozia Moara
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 4
03-09-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 2
27-08-2017
A.S. Unirea 2016 Racari
Liga 5-a Sud Juniori Etapa 1
20-08-2017
A.S. Viitorul Mircea Voda
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe