Informari si comunicate
21-05-2018
Delegari

Liga 4-a Restanta 22.05.2018 Liga 5-a Intermediara

detalii...
17-05-2018
Delegari

18.05.2018 19.05.2018 20.05.2018

detalii...
15-05-2018
14-05-2018
In atentia arbitrilor

Retestarea 16.05.2018

detalii...
14-05-2018
10-05-2018
Delegari

11.05.2018 12.05.2018 13.05.2018 14.05.2018

detalii...
10-05-2018
08-05-2018
07-05-2018
03-05-2018
Delegari

04.05.2018 05.05.2018 06.05.2018

detalii...
toate comunicatele

FC Brezoaele

Localitatea Brezoaele

Informatii generale
Teren Central / Brezoaele ( 50 locuri )
Adresa Comuna Brezoaele ,jud.Dambovita
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a 4-a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S.Gloria 2015 Cornesti 29 26 2 1 169-27 80p +38
2A.S. Recolta Gura Sutii292513104-3676p+34
3 A.S. Roberto Ziduri 29 21 3 5 91-51 66p +24
4A.S. Unirea Ungureni29202782-4562p+17
5 A.S. Vointa Piersinari 29 17 3 9 90-53 54p +9
6A.S. Olimpicii Ulmi281521194-5147p+2
7 A.S. Unirea Bucsani 28 13 3 12 94-61 42p 0
8C.S.M Fieni281261076-7542p0
9 A.S. Unirea Colibasi 29 11 4 14 56-56 37p -8
10FC Brezoaele291021763-7632p-13
11 C.S. Petrolul Targoviste 29 10 2 17 61-75 32p -10
12A.S. Viitorul I.L. Caragiale291021741-7732p-13
13 A.S. Luceafarul Dragomiresti 29 9 4 16 71-93 31p -11
14A.C.S. Coada Izvorului29851658-9529p-13
15 A.C.S. Progresul Matasaru 29 9 2 18 56-107 29p -13
16A.S. Spic de Grau Ghimpati29802147-7624p-18
17 A.S. Flacara Zavoiu 28 6 2 20 50-125 20p -25
18C.S. Bradul Moroeni29532138-16218p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alecu Lucian Nicusor 01-06-1996 24662
2 Anica George Valentin 16-11-1999 33215
3 BADEA MARIUS - ADRIAN 02-07-1991 B-134
4 Badea Adrian Costin 29-07-1994 31892
5 Balan Claudiu Mihaita 23-05-2000 32746
6 Balan Marius Daniel 09-02-2004 33220
7 Barbalata Daniel Sorin 21-10-1995 32744
8 Barbu Liviu Ionut 09-02-2000 36478
9 Barca Gabriel Iulius 18-06-1983 33708
10 Bog Dragos Marius 03-02-1989 25324
11 Butucea Silviu Nicolae 28-10-1998 38809
12 Carausu Valentin 10-09-1989 29132
13 Chiriac Marian 17-12-1996 29609
14 COLTATU MIHAI - GEORGE 24-03-1990 8693
15 Cosma Ionut 20-03-1994 27378
16 Cuculea Alexandru Ionut 10-12-1997 35010
17 Dinescu Marian Petrica 13-09-1992 27377
18 Dobre Robert Daniel 19-04-1994 20
19 Dumitrache Alexandru 22-01-1990 36883 bis
20 Dumitru Catalin Valentin 06-06-1999 32747
21 Dumitru Nicolae Cristian 13-04-2001 37144
22 Enache Alexandru Marius 06-08-1992 22440
23 EREMIA NICOLAE 30-12-1978 18065
24 Florea Claudiu Floris 19-11-1986 26253
25 Florea Ionut 28-06-1995 27373
26 Gavrilescu Cristian Alin 20-03-1995 30795
27 Gheorghe Constantin 30-01-1994 31941
28 gheorghe george 12-06-2001 34752
29 Gheorghe Petrisor Liviu 12-04-1990 26669
30 Gheorghe Traian Nicolae 30-04-1998 33633
31 Graur Cornel 23-10-1988 30460
32 Grigore Claudiu Ionel 23-03-1986 22445
33 ILIE GEORGE 08-03-1992 32225
34 Ilie Ionut 15-07-1997 29611
35 Ilie Paul Theodor 27-02-1999 36416
36 Ionescu Mihai Gabriel 13-10-1999 32743
37 Ionita Alexandru Ionel 17-12-1997 34985
38 Ionita Bogdan Dumitru 24-10-1999 33213
39 Ionita Ionut 21-08-1989 31543
40 Ionita Sebastian George 17-12-1997 34986
41 Iordache George 06-07-2000 33217
42 Iosifescu Andrei Dan 14-09-1991 35924
43 Lazar Niculae Georgian 22-04-1999 38907
44 Lazar Teordor Adrian 13-02-1988 27737
45 MARIN MIHAI ANDREI 25-01-2002 33212
46 Matei Marius Lucian 04-07-1994 36135
47 Matei Nicolae Cristian 18-05-1990 31943
48 Mercone Marian Cristian 27-02-2001 33219
49 Miclea Nicolae Cristian 06-12-2002 37243
50 Mihai Constantin Alin 13-01-1993 31891
51 Mihai Costin 25-03-1993 26668
52 Mihai Vasile Corneliu 25-07-1986 21919
53 Mihalache Dan Ionut 04-02-1998 36333
54 Mihalache Viorel Iulian 13-01-2000 36330
55 NASTASE MARIAN 29-10-1984 17114
56 Neagu Bogdan Marian 11-08-2003 38906
57 Neagu Constantin Cristian 03-06-1989 96
58 Neagu Liviu Ionut 14-08-1984 1550
59 Nedelea Gabriel Alexandru 28-09-1987 27531
60 Nicolae Daniel Andrei 23-07-1997 33216
61 Nicolae Mihai Alexandru 29-06-1999 33214
62 NITU VASILE BOGDAN 15-09-1992 26667
63 Panait George Daniel 26-07-1994 18542 bis
64 Pantelimon Andrei Laurentiu 30-03-2001 35925
65 Pantilimon George Madalin 31-05-1998 34754
66 Pila Liviu Marius 16-10-1996 32485
67 POPA DANIEL 01-01-1991 29379
68 Popa Ionut Mihai 20-01-1993 26252
69 Popa Iosif 10-11-1995 8862
70 Postelnicu Nicolae Radu 15-08-1996 36740bis
71 Radu Vasilica Bogdan 19-11-1997 36331bis
72 Raiciu Ionut George 10-12-1988 22442
73 Relenschi Ionut Costel 27-03-1994 36948
74 Sandu Marius Tudorel 08-09-1995 20540
75 Serbu Gheorghe Laurentiu 13-10-2000 33218
76 Stan Florin Alexandru 28-11-1991 36864
77 Stanciu Alexandru Marian 10-12-1998 28838
78 stancu claudiu ionut 16-10-1986 33221
79 Stancu Nicolae Bogdan 25-06-1989 22944
80 STANICA DANUT NICOLAE 17-10-1976 18215
81 Stoica Dumitru Daniel 21-11-2002 37162
82 Stoica Ionut Cosmin 11-09-2000 34751
83 Suditu Florin Razvan 14-03-1997 38835
84 TACHE GHEORHE FLORIN 04-04-1985 21920
85 Tanase Cosmin Victor 23-09-1989 5147
86 TANASE NICOLAE IULIAN 17-04-1992 26251
87 Trifan Iulian Alexandru 30-03-1996 34753
88 Tudora Nicolae Bogdan 05-12-2003 38905
89 Tudorache Vasilica Bogdan 20-02-1986 30689
90 Udrea Marius Alexandru 08-02-1998 36332
91 Vasile Irinel Constantin 25-02-1997 29612
92 Vlad Ionel 08-05-1973 33657
93 Vlad Marius Iulian 09-06-1994 35332
94 Voicu Flori Ionut 06-08-1977 27067
95 Zaharia Gheorghe George 17-06-1997 32745
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a 4-a Etapa 30
19-05-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 29
15-05-2018
C.S.M Fieni
Liga a 4-a Etapa 28
12-05-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 27
05-05-2018
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Etapa 26
28-04-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 25
24-04-2018
A.S. Recolta Gura Sutii
Liga a 4-a Etapa 24
21-04-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 23
14-04-2018
A.S. Spic de Grau Ghimpati
Liga a 4-a Etapa 22
07-04-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 21
31-03-2018
A.C.S. Progresul Matasaru
Liga a 4-a Etapa 19
17-03-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Etapa 18
10-03-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 17
25-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Etapa 16
18-11-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 15
11-11-2017
A.S. Flacara Zavoiu
Liga a 4-a Etapa 14
04-11-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 13
28-10-2017
A.S. Viitorul I.L. Caragiale
Liga a 4-a Etapa 12
21-10-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 11
14-10-2017
A.S. Vointa Piersinari
Liga a 4-a Etapa 10
07-10-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 9
30-09-2017
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Liga a 4-a Etapa 8
23-09-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 7
16-09-2017
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Etapa 6
12-09-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 5
09-09-2017
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Etapa 4
02-09-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 3
29-08-2017
C.S. Bradul Moroeni
Liga a 4-a Etapa 2
26-08-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Etapa 1
19-08-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Liga a 4-a Juniori Etapa 27
05-05-2018
A.S. Roberto Ziduri
Liga a 4-a Juniori Etapa 26
28-04-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 25
24-04-2018
A.S. Recolta Gura Sutii
Liga a 4-a Juniori Etapa 24
21-04-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 23
14-04-2018
A.S. Spic de Grau Ghimpati
Liga a 4-a Juniori Etapa 22
07-04-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 21
31-03-2018
A.C.S. Progresul Matasaru
Liga a 4-a Juniori Etapa 19
17-03-2018
A.S. Unirea Ungureni
Liga a 4-a Juniori Etapa 18
10-03-2018
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 17
25-11-2017
A.S. Olimpicii Ulmi
Liga a 4-a Juniori Etapa 16
18-11-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 15
11-11-2017
A.S. Flacara Zavoiu
Liga a 4-a Juniori Etapa 14
04-11-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 13
28-10-2017
A.S. Viitorul I.L. Caragiale
Liga a 4-a Juniori Etapa 12
21-10-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 11
14-10-2017
A.S. Vointa Piersinari
Liga a 4-a Juniori Etapa 10
07-10-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 9
30-09-2017
A.S. Luceafarul Dragomiresti
Liga a 4-a Juniori Etapa 8
23-09-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 7
16-09-2017
A.C.S. Coada Izvorului
Liga a 4-a Juniori Etapa 6
12-09-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 5
09-09-2017
A.S.Gloria 2015 Cornesti
Liga a 4-a Juniori Etapa 4
02-09-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 3
29-08-2017
C.S. Bradul Moroeni
Liga a 4-a Juniori Etapa 2
26-08-2017
FC Brezoaele
Liga a 4-a Juniori Etapa 1
19-08-2017
C.S. Petrolul Targoviste
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe