Gherghel Florin Iulian
baia mare
Baia Mare, 4 Martie 1974
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
Cociş Dinu | 2 | |||||||
Hritac Paul | 2 | |||||||
Lung Daiana | 5 | |||||||
Rus Sergiu | 2 | |||||||
Pârge Vlad | 3 | |||||||
Mureşan Andrei | 1 | |||||||
Mariş Vasile | 4 | |||||||
Andrei Octaviann | 4 | |||||||
Marchiș Iulia | 2 | |||||||
Necrici Răzvan | 4 | |||||||
Buie Serban | 2 | |||||||
Mezei Ştefan | 2 | |||||||
Bărbuş Marius | 2 | |||||||
Maghear Marius | 5 | |||||||
Sas Cristian | 2 | |||||||
Tiniş Marius | 1 | |||||||
Lar Daniel | 2 | |||||||
Farkas Lorand | 4 | |||||||
Santa Adrian Ionuţ | 3 | |||||||
Pante Gabriel | 6 | |||||||
Mare Vlad | 2 | |||||||
Tirlea Catalin | 2 | |||||||
Donca Darius | 2 | |||||||
Pop Ciprian | 2 | |||||||
Cirtiu Daniel | 2 | |||||||
Balmoş Radu | 2 | |||||||
Pop Andrei | 2 | |||||||
Zubascu Ileana | 3 | |||||||
Andreicuţ Vasile | 2 | |||||||
Mureşan Cristian | 2 | |||||||
Andreica Adrian | 2 | |||||||
Munteanu Kinga | 2 | |||||||
Peter Bogdan | 1 | |||||||
Mureşan Bogdan | 1 | |||||||
Marchis Denis | 2 | |||||||
Aftan Andrei | 1 | |||||||
Blaj Robert | 1 | |||||||
Cont Ovidiu | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
AFC Atletic Lăpuș | 1 | |||||||
CS Plimob Sighetu Marmației | 3 | |||||||
CSO Minerul Baia Sprie | 5 | |||||||
AS Remeţi | 3 | |||||||
ACS Măgura Coaş | 1 | |||||||
AS Fulgerul Lăschia | 2 | |||||||
CS Academica Recea | 8 | |||||||
AFC Şişeşti | 6 | |||||||
ACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş | 2 | |||||||
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș | 2 | |||||||
CS Fărcașa | 2 | |||||||
CS Progresul Şomcuta Mare | 2 | |||||||
ACS Bradul Groşii Ţibleşului | 2 | |||||||
CSO Bradul Vişeu | 4 | |||||||
ACS Salina Ocna Şugatag | 2 | |||||||
ACS Recolta Săliştea de Sus | 4 | |||||||
AS Iza Dragomireşti | 2 | |||||||
CS Gloria 1999 Chechiş | 1 | |||||||
AS Viitorul Cupseni | 2 | |||||||
ACS Voința Târgu Lăpuș | 2 | |||||||
CS Rapid Satu Nou de Sus | 1 | |||||||
ACS UAC Europe | 1 | |||||||
AS Mireşu Mare | 1 | |||||||
ACS Viitorul Gardani | 1 |