Hotico Ioan
Baia Mare
Ieud, 18 Martie 1957
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Maramures
Baia Mare, Bd. Unirii 11 J
Tel: 0721-243449
Tel: -
Fax: 0362-803458
RO51RNCB0182034134530001, BCR Baia Mare
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
Bărbuş Marius | 5 | |||||||
Ilies Paul | 1 | |||||||
Pop Ciprian | 4 | |||||||
Pop Andrei | 1 | |||||||
Buie Serban | 3 | |||||||
Necrici Răzvan | 5 | |||||||
Pante Gabriel | 5 | |||||||
Moldovan Rebeka | 2 | |||||||
Codrea Cristian | 2 | |||||||
Mureşan Cristian | 5 | |||||||
Kemenes Norbert | 4 | |||||||
Zubascu Ileana | 4 | |||||||
Lar Daniel | 4 | |||||||
Despa Radu | 3 | |||||||
Lung Daiana | 3 | |||||||
Podina Lorenzo | 2 | |||||||
Balmoş Radu | 2 | |||||||
Andreica Adrian | 4 | |||||||
Sas Cristian | 2 | |||||||
Pop Sebastian Ştefan | 2 | |||||||
Pârge Vlad | 2 | |||||||
Rus Sergiu | 5 | |||||||
Tirlea Catalin | 7 | |||||||
Szakacs Noris | 4 | |||||||
Cociş Dinu | 1 | |||||||
Farkas Lorand | 2 | |||||||
Hritac Paul | 4 | |||||||
Mureşan Andrei | 2 | |||||||
Mureşan Bogdan | 1 | |||||||
Mare Vlad | 1 | |||||||
Andrei Octaviann | 2 | |||||||
Cirtiu Daniel | 1 | |||||||
Munteanu Kinga | 2 | |||||||
Creanga Cosmin | 1 | |||||||
Fatu Rares | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
CUPA ROMANIEI TOP MARKET, sezon 2023/2024 | LIGA A 4-A SERIA SUD | LIGA A 4-A SERIA NORD | LIGA A 5-A SERIA I | LIGA A 5-A SERIA II | LIGA A 4-A SERIA NORD JUNIORI A1 | LIGA A 4-A SERIA SUD JUNIORI A1 | ||
CSO Minerul Baia Sprie | 3 | |||||||
CS Academica Recea | 5 | |||||||
ACS Viitorul Gardani | 2 | |||||||
AS Iza Dragomireşti | 7 | |||||||
ACS Voința Târgu Lăpuș | 1 | |||||||
AS Viitorul Copalnic Mănăștur | 1 | |||||||
CS Progresul Şomcuta Mare | 6 | |||||||
AFC Atletic Lăpuș | 2 | |||||||
AFC Şişeşti | 4 | |||||||
ACS FC Lăpuşul Târgu Lăpuş | 4 | |||||||
ACS Bradul Groşii Ţibleşului | 2 | |||||||
ACS Salina Ocna Şugatag | 2 | |||||||
AS Remeţi | 2 | |||||||
ACS Recolta Săliştea de Sus | 6 | |||||||
CS Plimob Sighetu Marmației | 2 | |||||||
ACS Avântul Bârsana | 2 | |||||||
CS Zorile Moisei | 4 | |||||||
CS Rapid Satu Nou de Sus | 1 | |||||||
AS Fulgerul Lăschia | 1 | |||||||
AS Mireşu Mare | 2 | |||||||
AS PHP Iadăra | 3 | |||||||
AS Ulmeni 2023 | 1 | |||||||
ACS Gloria Sălsig | 2 | |||||||
AS Speranța Fersig | 1 |