Informari si comunicate
01-10-2014
Categoria CJA
24-09-2014
EXAMENE PROMOVARE CATEGORIE

DATE DEPUNERE DOSAR SI EXAMENE pentru PROMOVARE CATEGORIE ARBITRI SI ARBITRI ASISTENTI

detalii...
Categoria CJA
19-09-2014
Barem Juniori

In atentia arbitrilor si echipelor - baremuri juniori

detalii...
Categoria AJF
19-09-2014
Delegari Copii si Juniori

Delegarile arbitrilor la Campionatul Judetean de Copii si Juniori

detalii...
Categoria CJA
14-09-2014
Categoria CJA
10-09-2014
Convocator

Patrulaterul Prieteniei.

detalii...
Categoria CJA
10-09-2014
In atenția arbitrilor!

In atenția arbitrilor delegati in Campionatele de Juniori si Copii (Juniori B1, C, D, E).

detalii...
Categoria CJA
10-09-2014
Cupa României, Faza III - Faza județeană

Către echipele care se vor califica în turul III al Cupei României - Faza județeană.

detalii...
Categoria AJF
08-09-2014
Reprogramare

Delegare AS Comlosu Mare - Plavii Delia Sanpetru Mare 10.09.2014

detalii...
Categoria CJA
04-09-2014
Programul sedintei din data de 4 septembrie 2014

Programul sedintei cu arbitrii, arbitrii asistenti si observatorii din data de 4 septembrie 2014

detalii...
Categoria CJA
toate comunicatele
Va invitam sa vizitati pagina noastra, creata din dorinta de a veni in sprijinul celor interesati, cu informatii despre Asociatia Judeteana de Fotbal, despre Comisia Judeteana de Arbitri, competitii, clasamente, precum si alte informatii organizate pe sectiunile site-ului nostru. Speram ca informatiile gestionate si furnizate de noi va sunt utile si se ridica la nivelul asteptarilor dumneavoastra!
Ultimele rezultate Liga a IV-a
Data: 2014-09-27  
Ora 11:00
CS PROGRESUL GATAIA
Data: 2014-09-27  
Ora 11:00
CS GHIRODA
Data: 2014-09-28  
Ora 11:00
AS PECIU NOU
Data: 2014-09-26  
Ora 17:00
AS ARSENAL FLACARA FAGET
Data: 2014-09-28  
Ora 11:00
ACS VOINTA MASLOC
Data: 2014-09-27  
Ora 11:00
CS COCOSUL ORTISOARA
Data: 2014-09-27  
Ora 11:00
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Data: 2014-09-27  
Ora 17:00
ASU POLITEHNICA TIMISOARA
Data: 2014-09-27  
Ora 17:00
CS GIROC
Clasament - Liga a IV-a
# Nume echipa M V E I G P A
1 ASU POLITEHNICA TIMISOARA 9 8 1 0 34-9 25p +13
2AS FC RIPENSIA TIMISOARA971134-822p+7
3 CS DUMBRAVITA 9 7 0 2 28-12 21p +6
4ACS VOINTA MASLOC962117-620p+5
5 AS POBEDA DUDESTII VECHI 9 6 1 2 23-13 19p +7
6CS COCOSUL ORTISOARA961214-1019p+7
7 CS GHIRODA 9 6 0 3 18-8 18p +3
8CS TIMISUL SAG951318-1216p+4
9 CS UNIREA SANNICOLAU MARE 9 4 1 4 17-14 13p +1
10CS GIROC931517-2410p-2
11 AS PROGRESUL RACOVITA 9 3 0 6 22-25 9p -3
12AS MURANI930616-289p-6
13 AS ARSENAL FLACARA FAGET 9 3 0 6 13-26 9p -6
14AS FC CFR TIMISOARA921610-257p-5
15 AS FC BABAN MARCEL JIMBOLIA 9 1 2 6 11-20 5p -10
16AS PECIU NOU905413-245p-10
17 CS PROGRESUL GATAIA 9 1 2 6 13-33 5p -7
18FC AUTO TIMISOARA90185-261p-14
Rezultatele se pot modifica in functie de deciziile comisiilor de disciplina.
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe