Ghiberdel Mihail
Bascov
Cocu - Arges, 8 Noiembrie 1960
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | ||
Marin Nicusor Florentin | 1 | |||||
Stefanescu Alexandru | 2 | |||||
Stroe Marius Gabriel | 4 | |||||
Marinescu Ionut Bogdan | 3 | |||||
Sandru Mario - Valentin | 2 | |||||
Yamamura Mihail-Maro | 1 | |||||
Naciu Cristian-Madalin | 1 | |||||
Crinu Denis Theodor | 3 | |||||
Enachescu Liviu | 3 | |||||
Dragomir Mihai Traian | 1 | |||||
Chitac Gabriel Andrei | 1 | |||||
Robea Constantin Adrian | 1 | |||||
Radulescu Eduard Mihai | 2 | |||||
Militaru Mihai-Iulian | 1 | |||||
State Tiberiu-Andrei | 2 | |||||
Patru Roberto-Constantin | 2 | |||||
Belega Eduard | 2 | |||||
Motoi Flavius | 1 | |||||
Frincu Eduard | 1 | |||||
Neacsu Florin Ionut | 3 | |||||
Dragoescu Romulus | 1 | |||||
Lilea Leonard | 1 | |||||
Sorescu Yanis Andrei | 1 | |||||
Nicu Cosmin Gabriel | 1 | |||||
Ivan Ionut Adrian | 1 | |||||
Pasarica Eugen Fabian | 1 | |||||
Badoi Florin Alexandru | 1 | |||||
Dinca Adrian Aurelian | 1 | |||||
Prodan Florin Bogdan | 1 | |||||
Chirila Mihai-Alexandru | 1 | |||||
Neculaescu Bogdan | 1 | |||||
Popescu Laurentiu - Stefan | 1 | |||||
Naidin Marius - Marian | 1 | |||||
Serban Costel-Valentin | 1 | |||||
Stanciu Cristian - Marius | 1 | |||||
Bunda Daniel Nicolae | 1 | |||||
Colan David Andrei | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | ||
A C S Zimbrii Lerești | 1 | |||||
A C S International Valea Iasului 2022 | 2 | |||||
A C S Dacia Stefanesti | 1 | |||||
A C S Costesti | 3 | |||||
A C S Speed Academy Pitesti | 2 | |||||
C S DLR Pitesti | 1 | |||||
A C S Victoria Buzoiesti | 1 | |||||
A C S Poiana Lacului | 1 | |||||
C S C Suseni | 1 | |||||
C S F C Pitesti 2008 | 1 | |||||
A F C Juventus Victoria 1992 Bascov | 2 | |||||
A C S Steaua Negrasi | 1 | |||||
A S Viitorul Stefan cel Mare | 1 | |||||
C S Albota 2012 | 1 | |||||
A S C S Domnesti | 1 | |||||
A S Micesti 2002 | 1 | |||||
A F C Frizian Cateasca 2023 | 1 | |||||
A C S Fotbal Club Corbi | 1 | |||||
A S Ciofringeni | 1 | |||||
A S Dragoslavele | 2 | |||||
A C S Valea Mare Pravat | 2 | |||||
A F C S Cetateni | 2 | |||||
A C S C Vointa Titesti | 1 | |||||
A C S Gloria Berevoesti | 2 | |||||
A C S Petrolul Hartiesti | 1 | |||||
A S Unirea Tricolor Serbanesti | 1 | |||||
A C S Oarja | 1 |