Preda Ilie-Daniel
Pitesti
Pitesti, 11 Aprilie 1965
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei 16-imi | ||
Robea Constantin Adrian | 3 | ||||||
Dinca Adrian Aurelian | 1 | ||||||
Motoi Flavius | 2 | ||||||
Anghelina Cristian | 2 | ||||||
Dobrescu Ovidiu | 1 | ||||||
Moise Eduard George | 1 | ||||||
Enache Ionut | 2 | ||||||
Popescu Eduard-Roberto | 4 | ||||||
Sandru Mario - Valentin | 1 | ||||||
Stoian Alexandru | 1 | ||||||
Bodea Ionut Lucian | 3 | ||||||
Anghelina Elena | 2 | ||||||
Arsu Emanuel Florin | 2 | ||||||
Rauta Ionut Andrei | 1 | ||||||
Simon Andreas | 1 | ||||||
Ivan Ionut Adrian | 2 | ||||||
Zavoi Nicolas-Gabriel | 1 | ||||||
Neacsu Florin Ionut | 1 | ||||||
Luca Eugen | 1 | ||||||
Frincu Eduard | 1 | ||||||
Vintila Ionut Bogdan | 1 | ||||||
Dragoescu Romulus | 1 | ||||||
Ionescu Mihai Marian | 3 | ||||||
Iacob Andrei-Alexandru | 1 | ||||||
Geanta Andy Catalin | 1 | ||||||
Serban Costel-Valentin | 2 | ||||||
Stanciu Cristian - Marius | 3 | ||||||
Paunoiu Octavian-Dumitru | 1 | ||||||
Banu Andrei Teodor | 1 | ||||||
Nicu Cosmin Gabriel | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei 16-imi | ||
A C S Victoria Buzoiesti | 1 | ||||||
C S C Suseni | 1 | ||||||
A C S Costesti | 1 | ||||||
A C S Poiana Lacului | 3 | ||||||
C S F C Pitesti 2008 | 1 | ||||||
A C S International Valea Iasului 2022 | 1 | ||||||
A S C S Domnesti | 1 | ||||||
A S Unirea Hirsesti | 1 | ||||||
A S Speranta Cornatel | 3 | ||||||
A S Unirea Tricolor Serbanesti | 1 | ||||||
A C S Steaua Negrasi | 2 | ||||||
A C S Lunca Corbului 2000 | 1 | ||||||
A C S Viitorul 2019 Calinesti | 2 | ||||||
A S Micesti 2002 | 1 | ||||||
A S Ciofringeni | 1 | ||||||
A C S Oarja | 2 | ||||||
C S Sporting Pitesti | 1 | ||||||
A C S Gloria Berevoesti | 2 | ||||||
A C S Viitorul Radesti 2021 | 1 | ||||||
A S Rapid Davidesti | 1 | ||||||
A S Partizanul Vladesti | 1 | ||||||
A S Contabilitate Stoenesti | 1 | ||||||
A S Flacara Boteni | 1 | ||||||
A S Dragoslavele | 1 |