Meciuri arbitrate
Sambata, 11 Iunie 2022, 16:00
Liga a 4-a, Play-Out S1, etapa 1
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 11 Iunie 2022, 16:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Play-Out S1, etapa 5
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 4 Iunie 2022, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 3 Iunie 2022, 16:00
Juniori U15 local, Faza 3, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 3 Iunie 2022, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
Liga a 4-a, Play-off, etapa 4
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Elite, etapa 10
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 25 Mai 2022, 18:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 21 Mai 2022, 17:00
Liga a 4-a, Play-Out S2, etapa 3
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 21 Mai 2022, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
Liga a 4-a, Play-Out S1, etapa 2
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 15 Mai 2022, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 14 Mai 2022, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 14
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 14 Mai 2022, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Vineri, 13 Mai 2022, 16:00
Juniori U13, Faza II Seria 3, etapa 7
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 13 Mai 2022, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 13 Mai 2022, 17:00
Juniori U11, Faza 2 Seria 4, etapa 7
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 13 Mai 2022, 17:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 11 Mai 2022, 17:30
Cupa României, etapa 3
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 11 Mai 2022, 17:30
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 7 Mai 2022, 11:00
Liga a 4-a, Play-Out S1, etapa 1
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 7 Mai 2022, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 4 Mai 2022, 18:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Elite, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 4 Mai 2022, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 1 Mai 2022, 18:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 14
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 1 Mai 2022, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 1 Mai 2022, 13:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 12
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 1 Mai 2022, 13:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 30 Aprilie 2022, 12:00
Juniori U11, Faza 2 Seria 3, etapa 5
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 30 Aprilie 2022, 12:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 13
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 22 Aprilie 2022, 15:00
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 10
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 22 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 16 Aprilie 2022, 14:00
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 9
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 16 Aprilie 2022, 14:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 15 Aprilie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 16
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 15 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 15 Aprilie 2022, 18:00
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 9
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 15 Aprilie 2022, 18:00
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 17:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Elite, etapa 4
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 13 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 11
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 9 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 8 Aprilie 2022, 16:00
Juniori U13, Faza II Seria 3, etapa 2
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Vineri, 8 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Vineri, 8 Aprilie 2022, 17:30
Juniori U11, Faza 2 Seria 2, etapa 2
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Vineri, 8 Aprilie 2022, 17:30
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Elite, etapa 3
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 6 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Aprilie 2022, 17:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 10
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Juniori U11, Faza 2 Seria 1, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 2 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 1 Aprilie 2022, 17:30
Juniori U15 local, Seria 2, etapa 7
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 1 Aprilie 2022, 17:30
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 1 Aprilie 2022, 16:00
Juniori U13, Faza II Seria 1, etapa 1
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 1 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Petrom / Abram
Miercuri, 30 Martie 2022, 17:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Local, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 30 Martie 2022, 17:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 26 Martie 2022, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 20 Martie 2022, 15:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 8
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 20 Martie 2022, 15:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 10
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 6 Martie 2022, 15:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 2, etapa 10
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 19 Noiembrie 2021, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 15:00
Juniori U13, Seria 1, etapa 9
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Vineri, 12 Noiembrie 2021, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 7
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Vineri, 22 Octombrie 2021, 17:00
Juniori U13, Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 22 Octombrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Borş
Luni, 18 Octombrie 2021, 16:30
Juniori U13, Seria 3, etapa 5
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Luni, 18 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 17 Octombrie 2021, 14:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 6
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 17 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Vineri, 15 Octombrie 2021, 15:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 15 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 15 Octombrie 2021, 16:30
Juniori U15 local, Seria 2, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 15 Octombrie 2021, 16:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 5
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 6 Octombrie 2021, 17:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 3
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 6 Octombrie 2021, 17:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 4
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 4
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 1 Octombrie 2021, 17:00
Juniori U15 preliminar, Seria 2, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 1 Octombrie 2021, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
Juniori U13, Seria 2, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 1 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 27 Septembrie 2021, 17:30
Juniori U13, Seria 2, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 27 Septembrie 2021, 17:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 26 Septembrie 2021, 17:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 3
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 26 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 22 Septembrie 2021, 17:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 1
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 22 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 2
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Vineri, 17 Septembrie 2021, 17:00
Juniori U11, Seria 1, etapa 1
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Vineri, 17 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 12 Septembrie 2021, 16:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 12 Septembrie 2021, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Delegat in partea C. Ex. al AJF, Sabău Constantin