Meciuri arbitrate
Miercuri, 7 Iunie 2023, 17:30
Cupa României, etapa 4
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 7 Iunie 2023, 17:30
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Marti, 6 Iunie 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 14
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Marti, 6 Iunie 2023, 18:00
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Duminica, 4 Iunie 2023, 18:00
Baraj Liga 5, etapa 1
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 4 Iunie 2023, 18:00
Teren: Unirea / Bratca
Miercuri, 31 Mai 2023, 17:00
Liga 4 Play-off, etapa 12
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 31 Mai 2023, 17:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Luni, 29 Mai 2023, 17:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 16
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Luni, 29 Mai 2023, 17:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 27 Mai 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 11
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 27 Mai 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 1
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 19
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Teren: Progresul / Sâniob
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
Liga 4 Play Out Seria 1, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 17 Mai 2023, 18:00
Juniori U19 Play Out, etapa 9
Teren: Comunal / Oşorhei
Miercuri, 17 Mai 2023, 18:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 13 Mai 2023, 18:00
Liga 4 Play-off, etapa 9
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 13 Mai 2023, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 10 Mai 2023, 18:00
Juniori U19 Play Out, etapa 8
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 10 Mai 2023, 18:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 6 Mai 2023, 18:00
Liga 4 Play-off, etapa 8
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 6 Mai 2023, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 4 Mai 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 11
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 4 Mai 2023, 17:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 4 Mai 2023, 15:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 1, etapa 7
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 4 Mai 2023, 15:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 3 Mai 2023, 18:00
Juniori U19 Play Off, etapa 11
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 3 Mai 2023, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 23 Aprilie 2023, 14:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 10
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 23 Aprilie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 23 Aprilie 2023, 16:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 5
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 23 Aprilie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 21 Aprilie 2023, 16:30
Juniori U15 Grupa 1, etapa 11
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 21 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 5
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 13 Aprilie 2023, 13:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 2, etapa 4
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 13 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 4
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 8 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 7 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 9
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 7 Aprilie 2023, 17:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 7
Teren: Victoria / Avram Iancu
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Marti, 4 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 3, etapa 2
Teren: Voinţa / Inand
Marti, 4 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Voinţa / Inand
Duminica, 2 Aprilie 2023, 17:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 14
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 2 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 31 Martie 2023, 17:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 1, etapa 2
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Vineri, 31 Martie 2023, 17:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Out, etapa 2
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 1
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Vineri, 24 Martie 2023, 15:00
Juniori U14, etapa 11
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 24 Martie 2023, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 22 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 22 Martie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 18 Martie 2023, 16:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 6
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 18 Martie 2023, 16:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 4
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 11 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 11
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 11 Martie 2023, 15:00
Teren: Inter / Nojorid
Miercuri, 8 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 8 Martie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 5 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 5 Martie 2023, 15:00
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 18 Noiembrie 2022, 10:30
Juniori U15 Grupa 1, etapa 5
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 18 Noiembrie 2022, 10:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Luni, 7 Noiembrie 2022, 16:00
Juniori U14, etapa 8
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 7 Noiembrie 2022, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 4 Noiembrie 2022, 15:30
Juniori U15 Grupa 2, etapa 3
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 4 Noiembrie 2022, 15:30
Teren: Voinţa / Inand
Miercuri, 2 Noiembrie 2022, 15:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 9
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 2 Noiembrie 2022, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Marti, 1 Noiembrie 2022, 14:30
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Marti, 1 Noiembrie 2022, 14:30
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 29 Octombrie 2022, 15:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 29 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 27 Octombrie 2022, 11:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 2
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Joi, 27 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 8
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 21 Octombrie 2022, 16:30
Juniori U15 Grupa 2, etapa 1
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 21 Octombrie 2022, 16:30
Teren: Voinţa / Inand
Miercuri, 19 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 7
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 19 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 7
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:00
Juniori U13, Faza 1 Seria 3, etapa 3
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 1 Octombrie 2022, 11:15
Juniori U13, Faza 1 Seria 3, etapa 4
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 1 Octombrie 2022, 11:15
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Vineri, 30 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 5
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 30 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 28 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 4
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 28 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 25 Septembrie 2022, 13:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 5
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 25 Septembrie 2022, 13:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 24 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 4
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 24 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 3
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 16:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Luni, 19 Septembrie 2022, 16:30
Juniori U14, etapa 1
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 19 Septembrie 2022, 16:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 4
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 18 Septembrie 2022, 13:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 4
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 18 Septembrie 2022, 13:00
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 17 Septembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 17 Septembrie 2022, 11:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 16 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U15 Seria 2 preliminar, etapa 2
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Vineri, 16 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 14 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 14 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 11 Septembrie 2022, 13:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 11 Septembrie 2022, 13:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 3
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Progresul / Sâniob
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 7 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 1
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 7 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 2
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 3 Septembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 1
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 3 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Oşorhei