Meciuri arbitrate
Luni, 19 Iulie 2021, 17:30
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Luni, 19 Iulie 2021, 17:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Vineri, 29 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori C Progress - Seria 2, etapa 7
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 29 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 13
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 14 Noiembrie 2019, 15:30
Juniori C Progress - Seria 1, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Marghita
Joi, 14 Noiembrie 2019, 15:30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 1
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Progresul / Sâniob
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 12
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Luni, 4 Noiembrie 2019, 15:30
Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II, etapa 9
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Luni, 4 Noiembrie 2019, 15:30
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 11
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 11
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 11
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 12:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 1 Noiembrie 2019, 15:30
Juniori C Progress - Seria 1, etapa 3
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Vineri, 1 Noiembrie 2019, 15:30
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 28 Octombrie 2019, 16:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 28 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 26 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Juniori C Progress - Seria 1, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 9
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 20 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 19 Octombrie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 19 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 19 Octombrie 2019, 10:30
Juniori D Progress, Juniori D1 Progress, etapa 5
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 19 Octombrie 2019, 10:30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress - Seria I, etapa 7
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 18 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 11 Octombrie 2019, 17:00
Juniori E Progress, Juniori E Progress Seria I, etapa 6
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Vineri, 11 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Luni, 7 Octombrie 2019, 16:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 7 Octombrie 2019, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 6 Octombrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 7
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 6 Octombrie 2019, 14:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 6
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 29 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 6
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 1, etapa 4
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:00
Juniori E Progress, Juniori E Progress Seria I, etapa 4
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 28 Septembrie 2019, 10:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress - Seria I, etapa 4
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Luni, 23 Septembrie 2019, 16:30
Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 1, etapa 3
Teren: Universitate / Oradea
Luni, 23 Septembrie 2019, 16:30
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 22 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 16 Septembrie 2019, 14:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II, etapa 2
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Luni, 16 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 14 Septembrie 2019, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 4
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 14 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 3, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 14 Septembrie 2019, 10:30
Juniori D Progress, Juniorii D Progress - Seria I, etapa 2
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 14 Septembrie 2019, 10:30
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:30
Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 3, etapa 2
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 13 Septembrie 2019, 17:30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 8 Septembrie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 3
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 8 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 3, etapa 1
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Duminica, 1 Septembrie 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 2
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 1 Septembrie 2019, 18:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 1 Septembrie 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 2
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 1 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 1
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 24 August 2019, 18:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 24 August 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 1
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 24 August 2019, 16:00
Teren: Crişul / Aleşd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 4
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea