Meciuri arbitrate
Luni, 8 Aprilie 2024, 15:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 8
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 8 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play out Seria 2, etapa 2
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Vineri, 29 Martie 2024, 15:30
Juniori U12, etapa 10
Teren: Comunal / Mădăras
Vineri, 29 Martie 2024, 15:30
Teren: Comunal / Mădăras
Vineri, 29 Martie 2024, 17:30
Juniori U11, Turul 2, Seria 3, etapa 2
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 29 Martie 2024, 17:30
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
Juniori U17, etapa 9
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 27 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 11
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 27 Martie 2024, 15:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:30
Juniori U11, Turul 2, Seria 2, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 27 Martie 2024, 17:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Juniori U14, etapa 8
Teren: Minerul / Ştei
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 16
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 24 Martie 2024, 15:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Liga 4, Play Off, etapa 3
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 21 Martie 2024, 16:30
Juniori U17, etapa 8
Teren: Unirea / Roşia
Joi, 21 Martie 2024, 16:30
Teren: Unirea / Roşia
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 15
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 17 Martie 2024, 15:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 12
Teren: Voinţa / Inand
Sambata, 16 Martie 2024, 12:00
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 15 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 12
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 15 Martie 2024, 16:30
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga 5, etapa 14
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Dacia / Gepiu
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 11
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 18
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 17
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 16
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Marti, 21 Noiembrie 2023, 14:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 9
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Marti, 21 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Bratca
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U12, etapa 9
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 9
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Juniori U12, etapa 8
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 13:30
Juniori U11, Seria 3, etapa 8
Teren: Grădinari / Grădinari
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Grădinari / Grădinari
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 8
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 13
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Joi, 2 Noiembrie 2023, 17:00
Juniori U12, etapa 6
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Joi, 2 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Dacia / Gepiu
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 6
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Marti, 24 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U12, etapa 5
Teren: Comunal / Borş
Marti, 24 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U12, etapa 5
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U11, Seria 3, etapa 4
Teren: Victoria / Avram Iancu
Luni, 16 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Bratca
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U12, etapa 4
Teren: Comunal / Mădăras
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Mădăras
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 4
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Luni, 9 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 9 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 9
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 3
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 4 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 6
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Vineri, 29 Septembrie 2023, 14:30
Juniori U11, Seria 3, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 29 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 2
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 1
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 2
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 12 August 2023, 17:30
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 1
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 2
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 4
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 6
Teren: Voinţa / Cheresig
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Voinţa / Cheresig
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U17, etapa 7
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U14, etapa 1
Teren: Petrom / Abram
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Petrom / Abram
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U14, etapa 3
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U14, etapa 7
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 7
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 9
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 10
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 2
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Sântion
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 5
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 8
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 10
Teren: Universitate / Oradea
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Universitate / Oradea