Meciuri arbitrate
Marti, 13 Iunie 2023, 16:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 1, etapa 12
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Marti, 13 Iunie 2023, 16:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Vineri, 9 Iunie 2023, 17:00
Juniori U12, U12 faza 2, etapa 5
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Vineri, 9 Iunie 2023, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Marti, 6 Iunie 2023, 19:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 2, etapa 10
Teren: Comunal / Sântion
Marti, 6 Iunie 2023, 19:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 13
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 31 Mai 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 9
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 31 Mai 2023, 18:00
Teren: Comunal / Borş
Marti, 30 Mai 2023, 18:00
Juniori U 11, Faza 2 Grupa 2, etapa 10
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Marti, 30 Mai 2023, 18:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 28 Mai 2023, 18:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 10
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 28 Mai 2023, 18:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 27 Mai 2023, 10:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 3, etapa 10
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Sambata, 27 Mai 2023, 10:00
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Sambata, 27 Mai 2023, 12:00
Juniori U 11, Faza 2 Grupa 3, etapa 10
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 27 Mai 2023, 12:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Vineri, 26 Mai 2023, 15:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 1, etapa 9
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 26 Mai 2023, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Juniori U19 Play Out, etapa 10
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Luni, 22 Mai 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 14
Teren: Comunal / Borş
Luni, 22 Mai 2023, 18:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 21 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria 2 Sud faza 2, etapa 1
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 21 Mai 2023, 18:00
Teren: Inter / Nojorid
Joi, 18 Mai 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 9
Teren: Vulturul / Luncasprie
Joi, 18 Mai 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 14 Mai 2023, 14:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 8
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 14 Mai 2023, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Vineri, 12 Mai 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 14
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 12 Mai 2023, 18:00
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 10 Mai 2023, 18:00
Juniori U19 Play Out, etapa 8
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 10 Mai 2023, 18:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Luni, 8 Mai 2023, 18:00
Juniori U14, etapa 15
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Luni, 8 Mai 2023, 18:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 17
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 7 Mai 2023, 16:00
Teren: Inter / Aştileu
Vineri, 5 Mai 2023, 17:30
Juniori U15 Grupa 1, etapa 13
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 5 Mai 2023, 17:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 4 Mai 2023, 18:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 2, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 4 Mai 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 3 Mai 2023, 18:00
Juniori U17, etapa 11
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 3 Mai 2023, 18:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 30 Aprilie 2023, 11:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 16
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 30 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 29 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 7
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 29 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 28 Aprilie 2023, 17:30
Juniori U15 Grupa 1, etapa 12
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 28 Aprilie 2023, 17:30
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 10
Teren: Victoria / Avram Iancu
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Luni, 24 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 10
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Luni, 24 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 8
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 23 Aprilie 2023, 17:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 5
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 23 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 22 Aprilie 2023, 13:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 15
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 22 Aprilie 2023, 13:00
Teren: Dacia / Gepiu
Vineri, 21 Aprilie 2023, 17:30
Juniori U15 Grupa 2, etapa 10
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 21 Aprilie 2023, 17:30
Teren: Foresta / Tileagd
Joi, 20 Aprilie 2023, 16:00
Juniori U 11, Faza 2 Grupa 2, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 20 Aprilie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 5
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Joi, 13 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 9
Teren: Comunal / Oşorhei
Joi, 13 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 4
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 8 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 3
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 8 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 3
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 14
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 1 Aprilie 2023, 11:00
Juniori U13, Faza 2 Grupa 3, etapa 2
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 1 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Vineri, 31 Martie 2023, 16:40
Juniori U13, Faza 2 Grupa 3, etapa 2
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 31 Martie 2023, 16:40
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 31 Martie 2023, 15:00
Juniori U 11, Faza 2 Grupa 3, etapa 2
Teren: Voinţa / Inand
Vineri, 31 Martie 2023, 15:00
Teren: Voinţa / Inand
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Out, etapa 2
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 13
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 25 Martie 2023, 14:30
Juniori U 11, Faza 2 Grupa 3, etapa 1
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 25 Martie 2023, 14:30
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 24 Martie 2023, 17:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 24 Martie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 22 Martie 2023, 16:00
Juniori U19 Play Out, etapa 1
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 22 Martie 2023, 16:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Vineri, 17 Martie 2023, 16:30
Juniori U15 Grupa 1, etapa 6
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 17 Martie 2023, 16:30
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Teren: Inter / Aştileu