Meciuri arbitrate
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 23
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 20 Mai 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 28
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 20 Mai 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 22
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 13 Mai 2017, 17:00
Juniori E, etapa 26
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 13 Mai 2017, 17:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 13 Mai 2017, 16:00
Juniori D, etapa 32
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 13 Mai 2017, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 25
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 19
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 6 Mai 2017, 18:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Marti, 2 Mai 2017, 18:00
Juniori D, etapa 30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Marti, 2 Mai 2017, 18:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 30 Aprilie 2017, 17:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 18
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 30 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:00
Juniori D, etapa 28
Teren: Comunal / Oşorhei
Miercuri, 26 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 22
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 22 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 22 Aprilie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 27
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 22 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 15 Aprilie 2017, 16:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 16
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 15 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Vineri, 14 Aprilie 2017, 18:00
Juniori D, etapa 25
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 14 Aprilie 2017, 18:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 17
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Luni, 3 Aprilie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 21
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 3 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 19
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 1 Aprilie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 19
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 1 Aprilie 2017, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Luni, 27 Martie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 20
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Luni, 27 Martie 2017, 16:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 26 Martie 2017, 13:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 13
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 26 Martie 2017, 13:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 25 Martie 2017, 11:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Vineri, 24 Martie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 16
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 24 Martie 2017, 16:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Pe teren sintetic
Vineri, 24 Martie 2017, 17:00
Juniori D, etapa 20
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 24 Martie 2017, 17:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Pe teren sintetic
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 12
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 18 Martie 2017, 14:00
Juniori E, etapa 15
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 18 Martie 2017, 14:00
Teren: Orăşenesc / Marghita