Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Iunie 2019, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 26
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 2 Iunie 2019, 18:00
Teren: Tineretului / Oradea
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 29 Mai 2019, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 29
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 29 Mai 2019, 16:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 18 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 24
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 18 Mai 2019, 18:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 25
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 11 Mai 2019, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 25
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 11 Mai 2019, 13:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 22
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 5 Mai 2019, 18:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 21
Teren: Tineretului / Oradea
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Tineretului / Oradea
Sambata, 20 Aprilie 2019, 13:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 20 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 21
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 13 Aprilie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 21
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 13 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 18
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 7 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 30 Martie 2019, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 19
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 30 Martie 2019, 13:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 19
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 30 Martie 2019, 15:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 16
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 24 Martie 2019, 15:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 15
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 17 Martie 2019, 15:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 14
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 10 Martie 2019, 15:00
Teren: Victoria / Tulca
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 14
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 24 Noiembrie 2018, 13:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 12
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 12
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Regiana / Cefa
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Regiana / Cefa
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 10
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 28 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 27 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 10
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 27 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 9
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 8
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 14 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 7
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 6 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 6
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 30 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 22 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 22 Septembrie 2018, 12:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 22 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 4
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 16 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 3
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 9 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 8 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 8 Septembrie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 3
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 8 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 16:30
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 16:30
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 2 Septembrie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 2 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 2
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 2 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 1
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 26 August 2018, 18:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 19 August 2018, 17:00
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 12 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 1
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 12 August 2018, 18:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos