Meciuri arbitrate
Vineri, 2 Iunie 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 17
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 2 Iunie 2023, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 1
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Liga 5 Seria 2 Sud faza 2, etapa 1
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Joi, 18 Mai 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 9
Teren: Vulturul / Luncasprie
Joi, 18 Mai 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 12 Mai 2023, 16:00
Juniori U14, etapa 16
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Vineri, 12 Mai 2023, 16:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Miercuri, 10 Mai 2023, 18:00
Juniori U19 Play Out, etapa 8
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 10 Mai 2023, 18:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Luni, 8 Mai 2023, 18:00
Juniori U14, etapa 15
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Luni, 8 Mai 2023, 18:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 7 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 17
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 7 Mai 2023, 18:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Vineri, 5 Mai 2023, 17:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 12
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Vineri, 5 Mai 2023, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 29 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play Out Seria 1, etapa 6
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 29 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Vineri, 28 Aprilie 2023, 16:30
Juniori U17, etapa 10
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 28 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Petrom / Abram
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 6
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Luni, 24 Aprilie 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 8
Teren: Minerul / Ştei
Luni, 24 Aprilie 2023, 18:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 8
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 23 Aprilie 2023, 17:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 5
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 23 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Vineri, 21 Aprilie 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 21 Aprilie 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 13 Aprilie 2023, 14:00
Juniori U17, etapa 8
Teren: Petrom / Abram
Joi, 13 Aprilie 2023, 14:00
Teren: Petrom / Abram
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 12 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Aprilie 2023, 17:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 3
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 8 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 7 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 9
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 7 Aprilie 2023, 17:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 3
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Luni, 3 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U14, etapa 12
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Luni, 3 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 14
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 1 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play Out Seria 1, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 1 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 6
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 1
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 25 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 13
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 25 Martie 2023, 15:00
Teren: Dacia / Gepiu
Vineri, 24 Martie 2023, 16:30
Juniori U15 Grupa 2, etapa 6
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Vineri, 24 Martie 2023, 16:30
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 22 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Out, etapa 1
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 22 Martie 2023, 15:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 12
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Miercuri, 1 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 1
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 1 Martie 2023, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 14
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 23 Noiembrie 2022, 14:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 13
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 23 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 13:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 12
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 13:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 16 Noiembrie 2022, 14:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 11
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 16 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 9 Noiembrie 2022, 14:30
Juniori U19 Seria 1, etapa 10
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 9 Noiembrie 2022, 14:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 2 Noiembrie 2022, 15:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 2 Noiembrie 2022, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 9
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 15:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 8
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Miercuri, 19 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 7
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 19 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 8
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 16 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 12 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 12 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 7
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 8 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 8 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 25 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Progresul / Sâniob
Sambata, 24 Septembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 4
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 24 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 3
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 21 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 3
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Miercuri, 14 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 2
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 14 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 11 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 10 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 7 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 1
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 7 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 4 Septembrie 2022, 16:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 2
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 4 Septembrie 2022, 16:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 3 Septembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 1
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 3 Septembrie 2022, 11:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 27 August 2022, 18:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 1
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 27 August 2022, 18:00
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 7 August 2022, 18:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 7 August 2022, 18:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: Dacia / Gepiu
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Dacia / Gepiu