Zah Valentin


Oradea
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20162016
Meciurile arbitrate
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
2018-12-02
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
2018-12-02
CS Viitorul Borş
Juniori D Seria 1 Etapa 17
2018-11-27
CS Phoenix Diosig
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
2018-11-17
Unirea Embrak Livada
Juniori E Seria 2 Etapa 12
2018-11-16
CSS Salonta
Juniori D Seria 1 Etapa 16
2018-11-16
LPS Bihor III
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
2018-11-10
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
2018-11-10
Crişul Aleşd
Juniori C local Etapa 5
2018-11-09
CS Bihorul Beius
Juniori C local Etapa 4
2018-11-05
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2018-11-03
Voinţa Suplac
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
2018-10-28
CSC Viitorul Bratca
Juniori C local Etapa 3
2018-10-27
LPS Bihor II
Juniori E Seria 1 Etapa 9
2018-10-26
CS Atletic Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 9
2018-10-26
Izvorul Cociuba Mare
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
2018-10-21
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
2018-10-21
FC Universitatea Oradea
Juniori C local Etapa 2
2018-10-20
CS Viitorul Marghita
Juniori D Seria 2 Etapa 8
2018-10-19
CSS Salonta
Juniori E Seria 1 Etapa 8
2018-10-19
CS Inter Oradea
Juniori C local Etapa 1
2018-10-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2018-10-14
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2018-10-07
Voinţa Cheresig
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
2018-10-06
FC Universitatea Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 10
2018-10-05
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2018-09-30
Toldy Sannicolau de Munte
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
2018-09-29
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
2018-09-29
CS Bihorul Beius
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 7
2018-09-28
ACS Luceafărul Oradea
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 4
2018-09-26
FC Universitatea Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 8
2018-09-24
CS Viitorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
2018-09-23
Locadin Ţeţchea
Juniori D Seria 1 Etapa 7
2018-09-21
CS Viitorul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 6
2018-09-19
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 1
2018-09-17
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2018-09-15
Victoria Avram Iancu
Juniori D Seria 2 Etapa 3
2018-09-14
LPS Bihor I
Juniori D Seria 1 Etapa 4
2018-09-12
Asociatia NAC Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2018-09-08
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
2018-09-08
Unirea Embrak Livada
Juniori D Seria 2 Etapa 2
2018-09-07
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 2
2018-09-07
Izvorul Cociuba Mare
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-09-05
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 1 Etapa 1
2018-09-03
CS Dinamo Leonardo
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
2018-09-02
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
2018-09-02
CS Săcueni
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2018-09-01
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 3
2018-08-30
ACS Luceafărul Oradea
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
2018-08-26
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
2018-08-26
CSM Olimpia Salonta
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
CSC Sânmartin
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
CS Bihorul Beius
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-08-12
Toldy Sannicolau de Munte
Pauza: 1-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe