Meciuri arbitrate
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 13
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 31 Mai 2023, 17:00
Liga 4 Play-off, etapa 12
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 31 Mai 2023, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 28 Mai 2023, 18:00
Liga 5 Seria 2 Sud faza 2, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 28 Mai 2023, 18:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 27 Mai 2023, 18:00
Liga 4 Play-off, etapa 11
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 27 Mai 2023, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 19
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
Liga 4 Play Out Seria 1, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 20 Mai 2023, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 8
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 7 Mai 2023, 15:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 7
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 7 Mai 2023, 15:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 6 Mai 2023, 18:00
Liga 4 Play-off, etapa 8
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 6 Mai 2023, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 16
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 23 Aprilie 2023, 14:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 10
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 23 Aprilie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 23 Aprilie 2023, 16:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 5
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 23 Aprilie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 5
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 8 Aprilie 2023, 17:00
Liga 4 Play Out Seria 1, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 7
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 5 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 2 Aprilie 2023, 14:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 14
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 2 Aprilie 2023, 14:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 1 Aprilie 2023, 17:00
Liga 4 Play-off, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 1 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 31 Martie 2023, 15:30
Juniori U15 Grupa 1, etapa 8
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 31 Martie 2023, 15:30
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Liga 4 Play Out Seria 1, etapa 1
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 2
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 25 Martie 2023, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 12
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 18 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 12
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 18 Martie 2023, 15:00
Teren: Inter / Nojorid
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 4
Teren: Tineretului / Oradea
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 11
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 11 Martie 2023, 13:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 11
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 11 Martie 2023, 13:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 14
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 13:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 12
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 13:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 9
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 10
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 29 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 29 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Vineri, 28 Octombrie 2022, 15:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 28 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 27 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U12, U12 faza I, etapa 5
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 27 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea