Meciuri arbitrate
Sambata, 4 Iunie 2022, 18:00
Liga a 4-a, Play-Out S2, etapa 5
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 4 Iunie 2022, 18:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Luni, 30 Mai 2022, 18:00
Juniori U15 local, Faza 3, etapa 3
Teren: Crişul / Sântandrei
Luni, 30 Mai 2022, 18:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 29 Mai 2022, 18:00
Liga a 4-a, Play-off, etapa 4
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Mai 2022, 18:00
Teren: Comunal / Borş
Marti, 24 Mai 2022, 17:00
Juniori U15 local, Faza 3, etapa 2
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Marti, 24 Mai 2022, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 15 Mai 2022, 18:00
Liga a 4-a, Play-Out S2, etapa 2
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 15 Mai 2022, 18:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Sambata, 14 Mai 2022, 17:00
Liga a 4-a, Play-Out S1, etapa 2
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 14 Mai 2022, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 7 Mai 2022, 11:00
Liga a 4-a, Play-Out S2, etapa 1
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 7 Mai 2022, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 4 Mai 2022, 18:00
Cupa României, etapa 3
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 4 Mai 2022, 18:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 1 Mai 2022, 16:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 12
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 1 Mai 2022, 16:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 12
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Comunal / Batăr
Vineri, 29 Aprilie 2022, 18:15
Juniori U13, Faza II Seria 4, etapa 2
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 29 Aprilie 2022, 18:15
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 13
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 21 Aprilie 2022, 17:30
Juniori U13, Faza II Seria 3, etapa 4
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 21 Aprilie 2022, 17:30
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 15 Aprilie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 16
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 15 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 3 Aprilie 2022, 17:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 10
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 3 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 26 Martie 2022, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 9
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 26 Martie 2022, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 11
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 5 Decembrie 2021, 13:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 5 Decembrie 2021, 13:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 10:30
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 10:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Tricolorul / Alparea
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 31 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 8
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 31 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 30 Octombrie 2021, 12:00
Juniori U15 local, Seria 2, etapa 3
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 30 Octombrie 2021, 12:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 5
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 10 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 5
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 9 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 9 Octombrie 2021, 12:30
Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 5
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 9 Octombrie 2021, 12:30
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 4
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Juniori U19 (A1), Seria Nord, etapa 2
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 29 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 27 Septembrie 2021, 17:30
Juniori U13, Seria 2, etapa 1
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Luni, 27 Septembrie 2021, 17:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 26 Septembrie 2021, 15:00
Juniori U13, Seria 3, etapa 2
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 26 Septembrie 2021, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 26 Septembrie 2021, 14:00
Juniori U11, Seria 3, etapa 2
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 26 Septembrie 2021, 14:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 1
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 12 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare