Bitea Radu Taian
Oradea
Simleul Silaniei, 7 Octombrie 1982
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Bihor
Oradea, Piata 1 Decembrie nr. 4-6
Tel: +40259414866
Tel: 0743331922
Fax: +40259414866
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4, Seria 1 Nord | Liga 4, Seria 2 Sud | Liga 4, Play Off | Liga 5 | Cupa Romaniei | ||
ORBAN NORBERT | 6 | |||||
GOZMAN CRISTIAN | 4 | |||||
Oszaczky Balazs | 4 | |||||
POP ADRIAN | 9 | |||||
Leuca Daniel | 5 | |||||
MOZA ADINA FLORINA | 2 | |||||
CORMOS COSMIN | 5 | |||||
BOGDANEL ALEXANDRU | 2 | |||||
KABAI CRISTIAN | 1 | |||||
FECHETEA CIPRIAN | 1 | |||||
MITRA SERGIU RAUL | 2 | |||||
BELENESI STELIAN ALEX | 2 | |||||
MATICA MARIUS IONUT | 2 | |||||
BARAR BOGDAN IOAN | 3 | |||||
TOIA FLORIAN | 7 | |||||
LASCAU NARCIS DAN | 2 | |||||
ZIFCEAC LUDOVIC | 3 | |||||
CIUCIU ADRIAN-CALIN | 2 | |||||
Zah Valentin | 1 | |||||
CEARNAU SERGIU | 1 | |||||
MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO | 1 | |||||
Andrei Cosmin | 2 | |||||
LAZA ANDREI | 2 | |||||
PENTEK Laurentiu | 1 | |||||
ILIE DIANA | 1 | |||||
PASCALAU IANIS | 4 | |||||
NECSOIU RAZVAN | 2 | |||||
Derban George Catalin | 3 | |||||
ANDOR MARIUS | 1 | |||||
PERTE ALEX PETRU | 1 | |||||
BANDULA RADU FLORIN | 1 | |||||
Chereji Iasmina | 1 | |||||
CRISAN MUGUREL | 1 | |||||
Buboi Vasile Lucian | 2 | |||||
Pop Marian | 2 | |||||
PADURARU JEANINA | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga 4, Seria 1 Nord | Liga 4, Seria 2 Sud | Liga 4, Play Off | Liga 5 | Cupa Romaniei | ||
CS Voinţa Cheresig | 2 | |||||
Asociația CS Oşorhei | 3 | |||||
CS Crişul Aleşd | 3 | |||||
ACS Szekelyhidi Sasok - Vulturii din Săcueni | 2 | |||||
CS Diosig Bihardioszeg | 5 | |||||
CS Unirea Valea lui Mihai | 3 | |||||
CS Foresta Tileagd | 5 | |||||
CS Bihorul Beius | 4 | |||||
ACS Victoria Avram Iancu | 1 | |||||
AFC Unirea Roşia | 2 | |||||
CSO Ştei | 1 | |||||
Club Atletic Oradea | 2 | |||||
FC Universitatea Oradea | 3 | |||||
CSC Nojorid Livada | 5 | |||||
CSC Hidişelu de Sus | 1 | |||||
AS Zorile Buntesti | 2 | |||||
ACS Viitorul Gepiu | 3 | |||||
CS Minerul Şuncuiuş | 2 | |||||
CSC Viitorul Bratca | 1 | |||||
ACS Transilvania Academy | 2 | |||||
AS Olcea | 2 | |||||
ACS Vida Pomezeu | 1 | |||||
AFC Crișana Oradea | 2 | |||||
CS Inter Aştileu | 1 | |||||
ACS Voința Ciumeghiu | 1 | |||||
AS Locadin Ţeţchea | 1 |