Floricel Ion
Brasov
Vladila judetul Olt, 4 Septembrie 1948
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Brasov
Brasov, Str.Zizinului nr.109 bis
Tel: 0268.475.240
Tel: 0787.598.312
Fax: 0268.475.240
RO77BRDE080SV05866890800 BRD
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga a-IV-a, Seniori | Supercupa AJF Brasov | Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi | Cupa Romaniei, Cupa Romaniei-Sferturi de Finala | Cupa Romaniei, Cupa Romaniei semifinale | ||
Scortia Ioan | 3 | |||||||
Bortan Daniel Lucian Mihai | 1 | |||||||
Nicolai Sebastian Ionut | 1 | |||||||
Boncz Gabriel - Andrei | 5 | |||||||
Lucaci Sergiu | 2 | |||||||
Nanu Nicolae | 3 | |||||||
Cupu Raul George | 2 | |||||||
Schiopet Claudiu | 2 | |||||||
Nicolae Ovidiu Petrut | 2 | |||||||
Toca Cosmin Gheorghe | 1 | |||||||
Velea Eusebiu Mihail | 1 | |||||||
Bajenescu Dragos Ionut | 3 | |||||||
Darjan Liviu | 3 | |||||||
Rășanu Tudor George | 5 | |||||||
Enciu Liviu | 2 | |||||||
Nicolae Marin Sebastian | 1 | |||||||
Ciorbea Robert | 2 | |||||||
Moga Stefan Daniel | 3 | |||||||
Butcaru Felix | 4 | |||||||
Paraschiv Alexandru | 2 | |||||||
Vladulescu Andreea Violeta | 1 | |||||||
Pepine Mirel Adrian | 4 | |||||||
Pacuraru Robert | 2 | |||||||
Dobre Alexandru | 1 | |||||||
Puiu Dan Florin | 1 | |||||||
Filip Daniel Florin | 1 | |||||||
Neacșa Darius Andrei | 1 | |||||||
Spătăroiu George | 1 | |||||||
Sandor Arnold Botond | 2 | |||||||
Mitarca Mihai George | 1 | |||||||
Topriceanu Alexandru | 1 | |||||||
Mormeci Dumitru Robert | 1 | |||||||
Bosoi Alexandra Ioana | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||||
Liga a-IV-a, Seniori | Supercupa AJF Brasov | Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Liga a-V-a, Zona Brasov | Cupa Romaniei, Cupa României - Optimi | Cupa Romaniei, Cupa Romaniei-Sferturi de Finala | Cupa Romaniei, Cupa Romaniei semifinale | ||
C.S.M. Fagaras | 2 | |||||||
F.S.Voila | 2 | |||||||
A.S.F. Hărman | 3 | |||||||
A.S.C. Olimpic Zărneşti II | 1 | |||||||
C.S. Inter Cristian | 3 | |||||||
A.C.S.Hoghiz | 2 | |||||||
A.C.S.M. Codlea | 1 | |||||||
C.S.M. Săcele | 4 | |||||||
A.S. Aripile Braşov | 4 | |||||||
A.C.S. Coltea 1920 Brasov | 6 | |||||||
A.C.S. Vulcan 2008 | 1 | |||||||
C.S. Chimia Orasul Victoria | 1 | |||||||
A.S. Cetățenii Ghimbav | 1 | |||||||
A.S.C.Ciucas Tarlungeni | 1 | |||||||
CSO Teutonii Ghimbav | 2 | |||||||
C.S.Progresul Cetatea Apața | 1 | |||||||
A.S. Recolta Budila | 1 | |||||||
A.S. A.C. International Brasov | 1 | |||||||
A.C.S. Hălchiu | 2 | |||||||
A.C.S. Prejmer | 2 | |||||||
ACSM Codlea II | 1 | |||||||
Asociația Arbitrilor de Fotbal Club Sportiv Brașov | 1 | |||||||
A.S.Sageata Dragus | 1 |