Meciuri arbitrate
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 4
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Miercuri, 24 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 6
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 3, etapa 2
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 12:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 3, etapa 2
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 6 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 15
Teren: Avintul / Chiojdu
Duminica, 31 Martie 2024, 12:00
Teren: Avintul / Chiojdu
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Campionatul Judetean U15, etapa 12
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 5
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Gloria / Vadu Pasii
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 4, etapa 1
Teren: Progresul / Movila Banului
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Teren: Progresul / Movila Banului
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 4, etapa 1
Teren: Progresul / Movila Banului
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Progresul / Movila Banului
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 14
Teren: Vointa / Caldarasti
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Vointa / Caldarasti
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 12
Teren: Progresul / Movila Banului
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Progresul / Movila Banului
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 2
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 13
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 13
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 12
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 12
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 7
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 7
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 9
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 9
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 6
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 6
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Unirea / Padina
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 3
Teren: Progresul / Beceni
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Progresul / Beceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 7
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 7
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 6
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 6
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 3
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 3
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 5
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 5
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 4
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 10 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Puiesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 3
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 3
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 9 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Vointa / Lanuri
Vineri, 7 Aprilie 2023, 15:00
Cupa "AJF Buzau", Grupa 7, etapa 1
Teren: Diadema / Gheraseni
Vineri, 7 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Diadema / Gheraseni