Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 16 Iunie 2019, 12:00
Liga 4, Baraj Liga 4, etapa 1
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 16 Iunie 2019, 12:00
Teren: Petrolul / Berca
Miercuri, 12 Iunie 2019, 18:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 7
Teren: Petrolul / Berca
Miercuri, 12 Iunie 2019, 18:00
Teren: Petrolul / Berca
Joi, 6 Iunie 2019, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 30
Teren: Comunal / Sageata
Joi, 6 Iunie 2019, 18:00
Teren: Comunal / Sageata
Miercuri, 22 Mai 2019, 17:30
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 6
Teren: Vointa / Limpezis
Miercuri, 22 Mai 2019, 17:30
Teren: Vointa / Limpezis
Sambata, 11 Mai 2019, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 26
Teren: Diadema / Gheraseni
Sambata, 11 Mai 2019, 12:00
Teren: Diadema / Gheraseni
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Liga 6, Play-off, etapa 5
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 5 Mai 2019, 16:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Vineri, 26 Aprilie 2019, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 24
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Vineri, 26 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Duminica, 21 Aprilie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 20
Teren: Avintul / Murgesti
Duminica, 21 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Avintul / Murgesti
Duminica, 21 Aprilie 2019, 16:00
Liga 6, Play-out, etapa 3
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Duminica, 21 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Sambata, 13 Aprilie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 19
Teren: Partizanul / Merei
Sambata, 13 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Partizanul / Merei
Duminica, 7 Aprilie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 18
Teren: Unirea / Maracineni
Duminica, 7 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Unirea / Maracineni
Duminica, 31 Martie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 17
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 31 Martie 2019, 12:00
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 24 Martie 2019, 16:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 16
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 24 Martie 2019, 16:00
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 23 Martie 2019, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 19
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 23 Martie 2019, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 14
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Teren: Unirea / Zoresti
Sambata, 9 Martie 2019, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 17
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Sambata, 9 Martie 2019, 12:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Sambata, 8 Decembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 16
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 8 Decembrie 2018, 14:00
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 2 Decembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 13
Teren: Vointa / Caldarasti
Duminica, 2 Decembrie 2018, 12:00
Teren: Vointa / Caldarasti
JOCUL SE DISPUTA LA CALDARASTI
Duminica, 2 Decembrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 13
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 2 Decembrie 2018, 10:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 1 Decembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 15
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 1 Decembrie 2018, 14:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 12
Teren: Vointa / Limpezis
Duminica, 25 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Vointa / Limpezis
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 13
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 10
Teren: Viitorul / Rusetu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Viitorul / Rusetu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 10
Teren: Viitorul / Rusetu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Viitorul / Rusetu
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 9
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 9
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 7
Teren: Vointa / Caldarasti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Vointa / Caldarasti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 6
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 6
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 14 Octombrie 2018, 10:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:30
Campionatul Judetean U15, etapa 14
Teren: Sintetic / Buzau
Sambata, 13 Octombrie 2018, 09:30
Teren: Sintetic / Buzau
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Liga 4, Seniori, etapa 8
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:30
Liga 4, Seniori, etapa 6
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 29 Septembrie 2018, 11:30
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 3
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 16 Septembrie 2018, 14:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 2
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 16 Septembrie 2018, 14:00
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 2 Septembrie 2018, 12:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 1
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 2 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Energia / Clondiru
Sambata, 25 August 2018, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 1
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 25 August 2018, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri