Meciuri arbitrate
Duminica, 23 Octombrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 4-a, etapa 9
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 23 Octombrie 2022, 12:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Sahateni
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Comunal / Sahateni
Sambata, 22 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 9
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Sambata, 22 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 16 Octombrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 7
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 16 Octombrie 2022, 12:00
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 16 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 7
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 16 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Energia / Clondiru
Sambata, 15 Octombrie 2022, 09:00
Campionatul Judetean U13, etapa 5
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Sambata, 15 Octombrie 2022, 09:00
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Sambata, 15 Octombrie 2022, 10:30
Campionatul Judetean U12, etapa 5
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Sambata, 15 Octombrie 2022, 10:30
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Duminica, 9 Octombrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 6
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 9 Octombrie 2022, 12:00
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 9 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 6
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 9 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Unirea / Zoresti
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 15:00
Liga Elitelor U15 - Etapa Judeteana, etapa 8
Teren: Gloria / Buzau
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Gloria / Buzau
Duminica, 2 Octombrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 5
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 2 Octombrie 2022, 12:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
JOC INTRERUPT IN MINUTUL 72
Sambata, 1 Octombrie 2022, 14:00
Campionatul Judetean U13, etapa 3
Teren: Comunal / Balaceanu
Sambata, 1 Octombrie 2022, 14:00
Teren: Comunal / Balaceanu
Sambata, 1 Octombrie 2022, 09:00
Campionatul Judetean U12, etapa 3
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Sambata, 1 Octombrie 2022, 09:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Miercuri, 28 Septembrie 2022, 16:30
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 3
Teren: Rapid / Parscov
Miercuri, 28 Septembrie 2022, 16:30
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 25 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 4
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 4
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 25 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 18 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 3
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 3
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Sambata, 17 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 3
Teren: Soimii / Candesti
Sambata, 17 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 11 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Glodeanu Silistea
Duminica, 11 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Comunal / Glodeanu Silistea
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 2
Teren: Comunal / Glodeanu Silistea
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Comunal / Glodeanu Silistea
Miercuri, 7 Septembrie 2022, 17:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 2
Teren: Olimpia / Pogoanele
Miercuri, 7 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Olimpia / Pogoanele
Duminica, 4 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 1
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 1
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Cereanim / Smeeni
Duminica, 28 August 2022, 17:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 1
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 28 August 2022, 17:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 28 August 2022, 12:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 1
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 28 August 2022, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti