Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 14:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 19
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 28 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 19
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Vineri, 26 Aprilie 2024, 17:30
Liga a 5-a, Seria 2, etapa 19
Teren: Diadema / Gheraseni
Vineri, 26 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Diadema / Gheraseni
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 18
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 18
Teren: Raul Buzau / Maracineni
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Raul Buzau / Maracineni
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 8
Teren: Luceafarul / Maxenu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 15:00
Teren: Luceafarul / Maxenu
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Vointa / Cochirleanca
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Vointa / Cochirleanca
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Campionatul Judetean U15, etapa 10
Teren: Partizanul / Merei
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Partizanul / Merei
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 3
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 16 Martie 2024, 13:00
Teren: Unirea / Stilpu
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Liga a 5-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 10 Martie 2024, 14:30
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Liga a 4-a - Play-Off, etapa 2
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 9 Martie 2024, 12:00
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Liga a 4-a - Play-Out, etapa 1
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 15
Teren: Soimii / Siriu
Sambata, 2 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Soimii / Siriu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Liga a 4-a, etapa 13
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Stilpu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 10
Teren: Vointa / Cochirleanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Vointa / Cochirleanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 10
Teren: Vointa / Cochirleanca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vointa / Cochirleanca
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a 4-a, etapa 12
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 8
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Liga a 5-a, Seria 3, etapa 8
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Liga a 4-a, etapa 10
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga a 4-a, etapa 2
Teren: Pescarusul / Luciu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Pescarusul / Luciu