Informari si comunicate
07-12-2018
Turnee Finale GHE- ENE , GHE -OLA

Federatia Romana de Fotbal a stabilit programul turneelor finale Ghe-Ene , Ghe-Ola

detalii...
07-12-2018
Campionatul Judetean de Futsal

AJF Buzau organizeaza a doua editie a Campionatului Judetean de Futsal....,

detalii...
06-12-2018
TROFEUL GHE-OLA- CSM RM-SARAT

CSM Rm-Sarat a castigat turneul semifinal al trofeului Ghe-Ola...,

detalii...
02-12-2018
CUPA ROMANIEI

AJF Buzau a stabilit programul fazei a-3-a din cadrul Cupei Romaniei-faza judeteana ... ,

detalii...
02-12-2018
CSM RM - SARAT

CSM Rm-Sarat s-a calificat la Turneul Final al Trofeului Ghe -Ene , destinat jucatorilor nascuti in anul 2008.....,

detalii...
28-11-2018
Rezultate Examen Admitere Licenta C UEFA

In ziua de 22.11.2018 s-a desfasurat ......

detalii...
05-11-2018
TROFEUL GHE-ENE

C.S.M. Rm-Sarat a castigat etapa judeteana a Trofeului Ghe-Ene..,

detalii...
05-11-2018
TROFEUL GHE-OLA

CSM Rm-Sarat a castigat etapa judeteana a Trofeul Ghe-Ola...,

detalii...
05-11-2018
Selectionata AJF Buzau - gr.2006

Duminica, 11.11.2018, pe stadionul C.Negoescu - Etapa Regionala

detalii...
22-10-2018
Licenta C - UEFA

Comisia Tehnica din cadrul AJF Buzau organizeaza cursuri pentru obtinerea licentei C-UEFA

detalii...
toate comunicatele

AS Diadema Gheraseni


AS Diadema Gheraseni

Localitatea Gheraseni

Informatii generale
Culori alb-albastru
Teren Diadema / Gheraseni ( 300 locuri )
Adresa Drumul Conacului, Gheraseni, Buzau
Tel/Fax 0238 583190
Email primariagheraseni@yahoo.com
Contact 0766741863
Staff-ul echipei
Presedinte Sandu Vernelus
Secretar Cucu Armina
Vicepresedinte Bobe Florin
Organizator de competitii Neagu Georgian
Antrenor Stancu Marius
Antrenor secund Bobe Florin
Antrenor copii Stancu Marius Madalin
Liga 4, Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Fotbal Team Sageata 14 13 1 0 56-7 40p +19
2CS Vointa Lanurile15130270-1839p+15
3 AS Avintul Zarnesti 15 11 2 2 60-22 35p +11
4AS Infratirea Zoita15100535-2130p+6
5 AS Phoenix Posta Calnau 16 9 2 5 39-27 29p +5
6AS Montana Patarlagele1584335-2628p+7
7 AS Recolta Salcioara 16 7 4 5 41-27 25p +1
8ACS Locomotiva Buzau1664639-3822p-2
9 ASFC Petrolul Viitorul Berca 16 6 1 9 33-44 19p -2
10AS Balta-Alba1543830-4215p-6
11 AS Recolta Blajani 16 4 3 9 33-47 15p -9
12AS Diadema Gheraseni15501030-4415p-6
13 AS Sahateni Vintileanca 16 4 2 10 26-50 14p -10
14AS Soimii Siriu16421031-6214p-10
15 Liceul Teoretic Stefan Cel Mare 16 3 2 11 29-69 11p -16
16CS Viitorul 08 Vernesti16121321-645p-19
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andrei Catalin - Alexandru 14-03-1996 A921
2 Andrei Ionel - Marius 07-08-2001 34578
3 Anghelache Dragos - Andrei 30-08-1999 A268
4 Avram Miahi - Marian 16-01-1984 25437
5 Badicu Gheorghe 07-10-1983 A270
6 Burlacu Alin - Ionut 02-06-2000 A266
7 Burlacu Catalin - Laurentiu 20-05-1988 21052
8 Burlacu Liviu Eugen 03-04-1993 A585
9 Clinceanu Razvan 20-10-1990 25971
10 Cojanu Sebastian 28-04-1998 25728
11 Constantin Ionut 28-02-2001 32268
12 Corbea Alin Ionut 21-03-1988 28491
13 Cosconea Stefan - Alexandru 28-12-2001 32681
14 Craciun Cristian - Mihut 05-04-1998 27578
15 Cucu Marius Adrian 26-01-1994 A265
16 Dinu Nicolae Adrian 09-10-1998 31029
17 Dragnea Claudiu 13-09-1986 A587
18 Dragnea Mugurel 26-06-1999 A586
19 Dumitru Catalin - Ionut 14-04-2002 33561
20 Dumitru Dorian 25-06-2001 33495
21 Dumitru Sorinel Iulian 10-04-1998 30797
22 Ene Stefanita 02-07-1999 30165
23 Ferentz Constantin 14-04-1997 25770
24 Flueraru Ionel - Florin 10-10-1977 113
25 Ghinea Marius 10-03-1987 28504
26 Ghita Ionut Valentin 12-08-1991 A582
27 Grigore Alexandru Dorin 12-07-1999 A581
28 Grigore George - Mihai 22-08-1997 28532
29 Grigore Marian 27-07-1999 A804
30 Iancu Theodor - Laurentiu 08-07-1999 31012
31 Ifrim Florin - Vladut 24-03-2000 33496
32 Ion Alin - Ionut 29-05-2001 34096
33 Iordache Alexandru - Gabriel 10-03-1993 A788
34 Lazar Alexandru - Ionut 30-05-2000 A955/D
35 Leu Vasile Ionut 25-07-1985 120
36 Lopataru Nicolae Dumitru 03-08-1978 32965
37 Mardale Valentin - Dan 02-09-2000 32329
38 Marin Nicolae - Emil 10-05-1999 32792
39 Matei Robert - Iulian 02-08-1997 25777
40 Mazilu Loredan 11-09-1981 A583
41 Mihalcea Vasile - Valentin 02-03-1999 32629
42 Minoiu Cosmin - Gabriel 07-07-1999 A907
43 Musat Gabriel Nelutu 26-02-1998 27575
44 Necula Marian 30-04-1987 30474
45 Nichita Mihai - Alexandru 26-09-2000 32269
46 Paduraru Ionut - Daniel 30-09-1999 32271
47 Paduraru Mihai - Liviu 14-05-2002 33905
48 Paris Nicolae 21-03-1977 17924
49 Pascu Alin - Cristian 25-12-1999 30870
50 Pascu Daniel - Alexandru 21-09-1993 31211
51 Preda Mihaita Daniel 23-11-1997 30155
52 Raileanu Marius 19-10-1988 23141
53 Rimniceanu Valentin - Iulian 10-08-1984 22161
54 Rosioru Gelu Catalin 28-07-1977 22386
55 Rotaru Marian 27-10-1989 24276
56 Sarbu Ionut Daniel 26-10-1990 24547
57 Sava Marius Madalin 24-04-2000 A584
58 Soare Marius - Alexandru 06-06-2001 32272
59 Spiridon - Zisu Ovidiu - Iulian 29-03-2000 A267
60 Stancu Marius Madalin 06-10-1986 2154
61 Stilpeanu Denis - Andrei 11-07-2003 34356
62 Tache Ciprian - Florin 09-08-1998 28584
63 Tinta Marian - Alexandru 06-09-1995 30248
64 Tinta Neculai Vladut 06-12-1996 30163
65 Tinta Sebastian - Mihai 02-06-1998 32270
66 Tinta Vasile - Dorin 05-06-2002 34608
67 Tivga Norel 07-02-1985 112
68 Toader Cosmin - Georgian 04-03-2003 33564
69 Tudose Bogdan Nicusor 14-07-1996 30158
70 Vilcu Cosmin - Valentin 12-12-2003 34579
71 Visoiu Marian Nicusor 10-04-1999 30161
72 Visoiu Stefan - Catalin 27-02-1991 22887
73 Voicu Remus 07-07-1984 20638
74 Voinea Cristian Alexandru 23-09-1995 A269
75 Voinea Laurentiu 02-05-1990 30166
Meciurile disputate in sezonul actual
Supercupa Judeteana Etapa 1
19-08-2018
CS Pescarusul Luciu
Observatii: JUNIORI A1
Liga 4, Seniori Etapa 16
08-12-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 4-1
Liga 4, Seniori Etapa 15
30-11-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 1-0
Liga 4, Seniori Etapa 14
24-11-2018
AS Soimii Siriu
Pauza: 3-1
Liga 4, Seniori Etapa 13
17-11-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 4-1
Liga 4, Seniori Etapa 12
10-11-2018
AS Avintul Zarnesti
Pauza: 1-1
Liga 4, Seniori Etapa 11
04-11-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 2-1
Liga 4, Seniori Etapa 10
27-10-2018
AS Sahateni Vintileanca
Pauza: 2-1
Liga 4, Seniori Etapa 9
20-10-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 1-0
Liga 4, Seniori Etapa 8
13-10-2018
AS Recolta Blajani
Pauza: 2-2
Liga 4, Seniori Etapa 7
06-10-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 3-0
Liga 4, Seniori Etapa 6
29-09-2018
Liceul Teoretic Stefan Cel Mare
Pauza: 1-2
Liga 4, Seniori Etapa 4
15-09-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 1-2
Liga 4, Seniori Etapa 3
08-09-2018
AS Montana Patarlagele
Pauza: 0-0
Liga 4, Seniori Etapa 2
01-09-2018
AS Diadema Gheraseni
Pauza: 0-1
Liga 4, Seniori Etapa 1
25-08-2018
AS Recolta Salcioara
Pauza: 1-1
Liga 4, Juniori A1 Etapa 16
08-12-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 15
30-11-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 14
24-11-2018
AS Soimii Siriu
Liga 4, Juniori A1 Etapa 13
17-11-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 12
10-11-2018
AS Avintul Zarnesti
Liga 4, Juniori A1 Etapa 11
04-11-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 10
27-10-2018
AS Sahateni Vintileanca
Liga 4, Juniori A1 Etapa 9
20-10-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 8
13-10-2018
AS Recolta Blajani
Liga 4, Juniori A1 Etapa 7
06-10-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 6
29-09-2018
Liceul Teoretic Stefan Cel Mare
Liga 4, Juniori A1 Etapa 4
15-09-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 3
08-09-2018
AS Montana Patarlagele
Liga 4, Juniori A1 Etapa 2
01-09-2018
AS Diadema Gheraseni
Liga 4, Juniori A1 Etapa 1
25-08-2018
AS Recolta Salcioara
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Arena Buzoiana
Arena Buzoiana

AGI Construct
AGI Construct

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe