Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2021/2022

Campionatul Judetean Liga 4, Seria 1

Campionatul Judetean Liga 4, Seria 2

Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1

Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2

Campionatul Judetean Liga 5, Seria 3

Cupa Romaniei - Faza Judeteana

Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OFF

Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OUT

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OFF

Arbitri observați în sezonul 2021/2022

Nume Nr. jocuri
Ilie Petrus 2
Rodina Raul 3
Rosca Cristian - Florin 5
Petroiu Claudiu 5
Radu Stefan 6
Nitu Mario 1
Andrei Ion - Mihai 2
Leu Stefan 4
Enciu Alexandru 1
Alexandru Eugen - Petre 4
Ciocan Dragos - Florentin 5
Fratila Adrian 3
Caloian Alexandru - Dumitru 2
Sava Andreea - Nicoleta 2
Andronache Alexis 3
Pana Adrian - Laurentiu 10
Calin Andrei 1
Ungureanu Diana - Madalina 3
Bratu Adrian - Dragos 1
Botezatu Alexandru - Valentin 5
Naum Alexandru 5
Cighir David 1
Rudolovic David 2
Trifan Catalin 4
Luca Vladimir - Ionut 1
Bulibasa Cristian 3
Biga Ionut - Dragos 4
Pahontu Mihai 4
Sitaru Roberto 2
Eftimie Florin 3
Stanciu Adelin Virgil 4
Lambru Mihai-Stefan 4
Constanda Robert - Valentin 5
Oancea Stefan - Cristian 3
Bostan Alexandru 1
Stoica Marian - Gabriel 1
Danila Stefanita 2
Done Catalin 3
Porumboiu Vladut - Georgian 5
Vlad Emil - Alexandru 2
Iliescu Anamaria 1
Vasile Alexandru - Stefan 1
Radu Alexandru 2
Leitoiu Madalin 1
Popa Mihai 3
Cretu Stefan 2
Preda Adrian - Gabriel 1
Bucur Rares - Andrei 2
Irimia Eduard - Mihai 1
Dobre Bogdan - Iulian 1
Grama Adrian 3
Liloiu Rares - Mihai 1
Drugea Catalin 2
Iordache Ciprian 2
Carjan Bianca Ioana 1

Echipe observate în sezonul 2021/2022

Nume Nr. jocuri
AS Soimii Siriu 3
ACS Team Săgeata 3
ACS Vointa Limpezis 1
ACS Montana Patarlagele 4
AS Energia Clondiru 1
AS Sahateni Vintileanca 4
AS Pescarusul Luciu 3
AS Progresul Beceni 2
AFC Metalul Buzau 3
CS Vointa Lanurile 2
ACS Gloria Vadu Pasii 3
CS Stiinta Cernatesti 3
AS Recolta Salcioara 1
CS Vointa Balta Alba 5
AS Recolta Blajani 5
AS Rapid Matesti 3
AS Victoria Boboc 6
AS Rapid Parscov 5
AS International Canesti 1
AS Unirea Zoresti 3
AS Viitorul Tisau 4
AS Unirea Maracineni 1
AS Recolta Cislau 2
AS AS Chiojdu 5
CS Carpati Nehoiu 3
AS Focul Viu Lopatari 1
AS Unirea Largu 2
AS Olimpia Pogoanele 1
AS Sahateni 2
AS Viitorul Valea Ramnicului 1
AS Flamura Racoviteni 3
AS Viitorul Stiubei 1
AS Avantul Murgesti 1
AS Recolta Smeeni 1
AS Phoenix Posta Calnau 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP