Sezon competițional

Meciuri observate în sezonul 2021/2022

Campionatul Judetean Liga 4, Seria 1

Campionatul Judetean Liga 4, Seria 2

Campionatul Judetean U19, Seria 1 - L4S1

Campionatul Judetean U19, Seria 2 - L4S2

Campionatul Judetean Liga 5, Seria 1

Campionatul Judetean Liga 5, Seria 2

Cupa Romaniei - Faza Judeteana

Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OFF

Campionatul Judetean Liga 4, PLAY-OUT

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 1 - PLAY-OFF

Campionatul Judetean Liga 5, SERIA 2 - PLAY-OFF

Arbitri observați în sezonul 2021/2022

Nume Nr. jocuri
Petroiu Claudiu 2
Rudolovic David 6
Cornescu Andrei - Catalin 2
Leu Stefan 5
Lambru Mihai-Stefan 9
Nitu Mario 3
Bulibasa Cristian 2
Vasile Alexandru 3
Alexandru Eugen - Petre 2
Sitaru Mario 2
Bostan Alexandru 3
Radu Stefan 6
Cirstea Iulian - Dumitru 1
Caloian Alexandru - Dumitru 4
Trifan Catalin 4
Pana Adrian - Laurentiu 5
Rodina Raul 2
Eftimie Florin 2
Nita Ovidiu 2
Sitaru Roberto 4
Lupu Daniel Cristian 5
Botezatu Alexandru - Valentin 2
Barbu Felix - Daniel 2
Danila Stefanita 4
Sava Andreea - Nicoleta 2
Grama Adrian 5
Naum Alexandru 2
Constanda Robert - Valentin 1
Oancea Stefan - Cristian 2
Cighir David 1
Diaconu Vicentiu 1
Andrei Marius - Irinel 2
Andronache Alexis 1
Stoica Marian - Gabriel 2
Necula Andrei - Marian 1
Biga Ionut - Dragos 1
Popa Mihai 3
Vlad Emil - Alexandru 3
Ungureanu Diana - Madalina 2
Leitoiu Madalin 2
Grecu Andrei - Nicolae - Paul 1
Savin Bogdan - Adrian 1
Luca Vladimir - Ionut 1
Liloiu Rares - Mihai 1
Calin Andrei 2
Ene Alexandru Valentin 1
Bratu Adrian - Dragos 1
Vasile Cătălin 1
Vulpe Catalin 1
Iordache Ciprian 5
Fratila Adrian 3
Done Catalin 1
Drugea Catalin 2
Popescu Dragos Costin 1
Ciocan Dragos - Florentin 2
Enciu Alexandru 1
Ilie Petrus 1
Dinu Cristian Dan 1

Echipe observate în sezonul 2021/2022

Nume Nr. jocuri
AS Unirea Stilpu 4
AS Pescarusul Luciu 5
ACS Montana Patarlagele 5
ASFC Viitorul Berca 3
ACS Team Săgeata 5
AS Soimii Siriu 1
AS Energia Clondiru 3
ACS Vointa Limpezis 5
CS Vointa Lanurile 4
CS Stiinta Cernatesti 1
CS Vointa Balta Alba 3
CSM Ramnicu Sarat 2
ACS Gloria Vadu Pasii 4
AS Phoenix Posta Calnau 7
AFC Metalul Buzau 2
AS Recolta Salcioara 1
AS Partizanul Merei 1
AS Rapid Parscov 1
AS Unirea Zoresti 3
CS Carpati Nehoiu 2
AS Unirea Maracineni 2
AS Rapid Matesti 1
AS Recolta Blajani 1
AS International Canesti 1
AS AS Chiojdu 1
AS Recolta Cislau 1
AS Olimpia Pogoanele 3
AS Unirea Largu 1
AS Tricolorul Galbinasi 1
AS Diadema Gheraseni 3
AS Luceafarul Maxenu 3
AS Sahateni 1
AS Vointa Caldarasti 1
AS Viitorul Tisau 1
AS Progresul PMB Movila Banului 1

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP