Sitaru Adrian
Buzau
Braila, 14 Februarie 1978
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Buzau
Buzau, Strada Mesteacanului nr. 20
Tel: 0238717928
Tel: 0773964592
Fax: 0238717928
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Liga a 5-a, Seria 3 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Out | ||
Fliter Cristi - Gabriel | 1 | ||||||
Trifan Catalin | 2 | ||||||
Stefan Romulus | 2 | ||||||
Moise Iustin | 1 | ||||||
Petroiu Stefan - Claudiu | 5 | ||||||
Biga Ionut - Dragos | 2 | ||||||
Plaeasu Alexandru - Daniel | 3 | ||||||
Andrei Ion - Mihai | 1 | ||||||
Constantin Dorel | 2 | ||||||
Cercel Sergiu - Mario - Cristinel | 1 | ||||||
Ilie Petrus | 2 | ||||||
Preda Adrian - Gabriel | 1 | ||||||
Lupu Theodor | 3 | ||||||
Cighir David | 1 | ||||||
Done Catalin | 2 | ||||||
Ungureanu Andrei - Stefan | 1 | ||||||
Dumitru Andrei Medalion | 1 | ||||||
Bostan Alexandru - Nicolae | 3 | ||||||
Albu Adrian - Mihail | 1 | ||||||
Lungu Petru | 1 | ||||||
Bulibasa Cristian | 2 | ||||||
Nitu Mario | 3 | ||||||
Bucur Stefan - Virgil | 1 | ||||||
Putinica Alexandra | 1 | ||||||
Cretu Ion | 1 | ||||||
Vasile Alexandru | 2 | ||||||
Necula Andrei - Marian | 1 | ||||||
Gavrila Razvan | 2 | ||||||
Manea Catalin-Ionut | 2 | ||||||
Liloiu Rares - Mihai | 1 | ||||||
Carjan Sebastian | 1 | ||||||
Dafina Cristian - Andrei | 2 | ||||||
Balan MIHAI RAZVAN | 1 | ||||||
Barbu Felix - Daniel | 1 | ||||||
Ion Vlad - Gabriel | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga a 4-a | Liga a 5-a, Seria 1 | Liga a 5-a, Seria 2 | Liga a 5-a, Seria 3 | Cupa Romaniei - Faza Judeteana | Liga a 4-a - Play-Out | ||
ACS FC Luceafarul Maxenu | 4 | ||||||
AS Pescarusul Luciu | 1 | ||||||
AS Soimii Siriu | 1 | ||||||
ASC Unirea Stilpu 2022 | 2 | ||||||
AS AS Chiojdu | 2 | ||||||
AS Sahateni Vintileanca | 1 | ||||||
AS Unirea Zoresti | 2 | ||||||
AS Viitorul Candesti | 2 | ||||||
AS Viitorul Tisau | 3 | ||||||
AS Recolta Blajani | 1 | ||||||
AS Flamura Racoviteni | 1 | ||||||
AS Sport Club Vernesti | 1 | ||||||
AS Energia Clondiru | 1 | ||||||
AS Partizanul Merei | 1 | ||||||
AS Vulcanii Scortoasa | 1 | ||||||
AS Luceafarul CA Rosetti | 3 | ||||||
AS Viitorul Rusetu | 1 | ||||||
AS Olimpia Pogoanele | 1 | ||||||
AS Unirea Padina | 2 | ||||||
AS FC Glodeanu Silistea | 1 | ||||||
AS Victoria Buda | 1 | ||||||
AS Infratirea Zoita | 1 | ||||||
FC Petrolul Berca | 1 | ||||||
ACS Montana Patarlagele | 1 | ||||||
CS Vointa Balta Alba | 1 | ||||||
CS Carpati Nehoiu | 1 |