Mandi Lucian Grigore
Floresti
Cluj-Napoca, 11 Ianuarie 1965
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Cluj
Cluj Napoca, Str. Splaiul Independentei nr. 6
Tel: 0264597617
Tel: -
Fax: 0264333163
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a 4-a ACADEMY | Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj | Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu | Cupa Romaniei - faza finală | Cupa României - Liga 5, Zona Cluj | ||
Minteuan Catalin Mihai | 1 | |||||
Lucaciu Doru Claudiu | 1 | |||||
Bota Darius | 4 | |||||
Fatu Victor | 2 | |||||
Bazso-Magyar Tamas | 1 | |||||
Campean Cristian Adrian | 2 | |||||
Prisacariu Alex Razvan | 3 | |||||
Slavu Ilie | 2 | |||||
Farkas Akos Zsolt | 1 | |||||
Muresan Mihai | 4 | |||||
Rus Bogdan | 3 | |||||
Buiga Mihai Alexandru | 2 | |||||
Szekely Iulian Nicolae | 1 | |||||
Todoran Antonio Paul | 2 | |||||
Buiga Dennis Cristian | 2 | |||||
Mate David | 3 | |||||
Punteas Tudor Horea | 1 | |||||
Tosa Calin Paul | 1 | |||||
Feher Andrei Lucian | 2 | |||||
Vicliuc Alin Constantin | 3 | |||||
Ciugudean Eduard Andrei | 1 | |||||
Szekely Zsolt | 1 | |||||
Prunar Ioan Mihai | 1 | |||||
Trenca Octavian | 1 | |||||
Rus Alin | 2 | |||||
Chioran Marius Nechita | 1 | |||||
Beti Andrei Dan | 1 | |||||
Cirgea Mihai | 1 | |||||
Pop Moldovan Remus | 2 | |||||
Ona Mihai Alexandru | 1 | |||||
Matei Dionisie Doru | 4 | |||||
Soos Richard Robert | 1 | |||||
Lucaciu Mihai Paul Vasile | 2 | |||||
Muresan Dragos Ionut | 3 | |||||
Sleapca Stefan | 3 | |||||
Flonta Catalin Aurelian | 1 | |||||
Hiticas Mihai Cristian | 2 | |||||
Dodut Andrei | 2 | |||||
Mesaros Antonio Cristian | 3 | |||||
Dreve Dan Florin | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||||
Liga a 4-a ACADEMY | Liga a 5-a ACADEMY - Zona Cluj | Liga a 5-a ACADEMY - Zona Mociu | Cupa Romaniei - faza finală | Cupa României - Liga 5, Zona Cluj | ||
A.C.S. STICLA ARIESUL Turda | 1 | |||||
C.S. ATLETIC OLIMPIA Gherla | 1 | |||||
A.C.S. Iara | 1 | |||||
A.S. UNIREA Iclod | 1 | |||||
A.C.S. SCOALA DE FOTBAL DAN MATEI Cluj Napoca | 1 | |||||
A.S. AVANTUL BRADU 1970 Luna de Sus | 4 | |||||
A.C.S. ALLMOTION Aghiresu | 5 | |||||
A.S. Borsa | 1 | |||||
A.C.S. SPERANTA Jucu 2 | 2 | |||||
A.S. INTER Dezmir | 2 | |||||
A.S. AMEFA Cluj Napoca | 3 | |||||
A.C.S. VIITORUL Poieni | 2 | |||||
A.S.F.C. VOINTA Sancraiu | 1 | |||||
A.F.C. SOMESUL Gilau | 1 | |||||
A.C.S. F.C. ARDEALUL Cluj Napoca | 3 | |||||
A.C.S. PADURENI Chinteni 2019 | 2 | |||||
A.S. PROGRESUL Sannicoara | 1 | |||||
A.S. INFRATIREA Caianu C.S. | 2 | |||||
A.S.C. AVANTUL Vaida-Camaras | 3 | |||||
A.C.S. LUCEAFARUL Ghiris | 2 | |||||
A.F.C. SUDINOX Visea | 2 | |||||
A.S. METEOR Mociu | 1 | |||||
A.S. RECOLTA Frata | 2 | |||||
A.C.S. VIITORUL Catina 2023 | 2 | |||||
A.S. GLORIA Berchiesu | 1 | |||||
A.S. UNIREA Camarasu | 1 | |||||
A.S. VOINTA 2011 Pata | 1 | |||||
A.C.S. VICTORIA Viisoara | 1 |