27 Februarie 2017, la ora 12:17
Adrian Mirea

Testare fizica a arbitrilor si arbitrilor asistenti din judetul Dolj

26 Februarie 2017, la ora 22:35

Testare fizica a arbitrilor si arbitrilor asistenti din judetul Dolj: Data: 16.03.2017 Arbitri: Viteza: 2x40m Rezistenta: 2400 m in 9 min 30 sec Arbitri asistenti: Viteza: 2x40m Rezistenta: 1600 m in 6 min 20 sec 1 min 35 sec/ 400m

Program pregatire fizica 27.02.2017-05.03.2017

26 Februarie 2017, la ora 20:29

Program pregatire fizica 27.02.2017-05.03.2017 Luni: 35 minute alergare 4.50 min/km Streaching Marti: Alergare 10 minute Scoala alergarii (speciale-joc de glezna, calcaile la spate, genunchii sus, alergare laterala, alergare cu spatele, pas

Retestare pentru Arbitri si Observatori

24 Februarie 2017, la ora 10:50

Retestare teoretica pentru Arbitri si Observatori * Joi 02.03.2017 la ora 18.00, CJA Dolj a programat retestarea teoretica pentru toti arbitrii si observatorii care nu au sustinut testarea teoretica, dar si pentru cei care au luat note sub 7.

Joi 23.02.2017 - Cursul Scolii de arbitri & Sedinta saptamanala

21 Februarie 2017, la ora 22:45

Joi 23.02.2017 - Cursul pentru Scoala de Arbitri se tine de la ora 17.00 la Facultatea de Educatie Fizica si Sport din Craiova, iar sedinta saptamanala pentru Arbitri si Observatori este programata de la ora 18.00 in aceeasi locatie. Presedinte CJ

Program pregatire fizica Arbitri

21 Februarie 2017, la ora 12:02

Program pregatire fizica Arbitri Program antrenamente 20.02.2017-26.02.2017 Luni: Alergare 1 repriza de 30 minute cu 5 minute/ km Marti: Alergare 2 reprize de 20 minute cu 5 minute/ km (pauza intre reprize 5 minute gimnastica) Miercuri: A

Curs de instruire, testare teoretica si examen de promovare in categorie. CJA Dolj anunta toata masa de Arbitri si Observatori ca duminica 18.02.2017 incepind cu ora 10.00 va avea loc cursul de instruire si testare teoretica, precum si examenele de

ANUNȚ RELUARE ACTIVITATE

15 Februarie 2017, la ora 14:14

ANUNȚ RELUARE ACTIVITATE * CJA Dolj anunta reluarea activitatii in anul 2017 pentru lotul de arbitri si observatori. Sedintele vor incepe Joi 16.02.2017, ora 18:30 la FACULTATEA DE SPORT din Craiova. Prezenta la sedinta este obligatori

27 Decembrie 2016, la ora 13:37

Cu ocazia sarbatorilor de anul nou, C.J.A. DOLJ, ureaza tuturor arbitrilor si observatorilor, precum si colaboratorilor sai multa sanatate si putere de munca in anul 2017.

Vizele anuale si controlul medical 2017 lot republican

27 Decembrie 2016, la ora 13:16

Adresa CCA privind vizele anuale si controlul medical 2017 pentru lotul republican de arbitrii din cadrul CJA Dolj.

ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRII SI OBSERVATORI

06 Decembrie 2016, la ora 16:24

ANUNT IMPORTANT PENTRU ARBITRII SI OBSERVATORI Va comunicam ca ultima sedinta saptaminala din data de 08.12.2016 se suspenda din motive obiective.Dupa cum v-am anuntat in comunicatele anterioare masa festiva se va tine in data de 17.12.2016 la res

Delegari seniori LIGA 4 -Etapa 2

02 Septembrie 2016, la ora 10:49

Delegari seniori Liga IV - etapa 1 din 27.08.2016

26 August 2016, la ora 12:50

In cursul zilei de azi 26.08.2016, o sa fie postate pe site si noile tarife la transport(consum 7,5% ; pret 1l benzina= 5.75). CJA Dolj.

20 Iulie 2016, la ora 14:09

RELUAREA ACTIVITATII CJA DOLJ CJA DOLJ, isi va relua activitatea in vederea desfasurarii campionatului editia 2016 - 2017, joi 04.08.2016 incepind cu ora 18.00 la Facultatea de Mecanica.Se vor face precizari importante fata de modul de desfasurare

Delegari ultima etapa Liga 4(Play Off&Play Out) si Liga 5 (seria 2).