Zlate Petre
LUPENI
Lupeni, 19 August 1955
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Hunedoara
Hunedoara, Deva, Str. Prelungire Oituz, nr.8
Tel: 0254219065
Tel: 0254219065
Fax: 0254219065
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
SUPERLIGA FEMININĂ | LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR | LIGA 5, LIGA 5, SEZON REGULAR | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 2 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4 | JUNIORI U19 | ||
Konicika Marius | 3 | ||||||
Turbutan Denis Stefan | 7 | ||||||
Blaga Bogdan | 4 | ||||||
Palivan Victor | 5 | ||||||
Cirstea Ovidiu | 3 | ||||||
Badarau Raul | 1 | ||||||
Moldovan Bogdan Constantin | 2 | ||||||
Cîrdei Alexandra | 2 | ||||||
Roman Florin | 1 | ||||||
Hajdu Tiberiu | 3 | ||||||
Anca Florin | 3 | ||||||
Anca Valentin-Ioan | 2 | ||||||
Hajdu Jr. Tiberiu | 1 | ||||||
Damian Adrian | 1 | ||||||
Popa Raul | 1 | ||||||
Danciu Marius | 1 | ||||||
Saraol Alin | 1 | ||||||
Rogojina Constantin | 2 | ||||||
Branea Daniel | 1 | ||||||
Armeanu Lucian | 2 | ||||||
Bedea Valentin | 1 | ||||||
Stanciu Sergiu Sebastian | 2 | ||||||
Miclean Viorel | 2 | ||||||
Filipas Ionut-Octavian | 1 | ||||||
Cozma Bogdan | 1 | ||||||
Babalic Sebastian | 3 | ||||||
Bilc Dana Mihaela | 2 | ||||||
Lungu Eduard | 3 | ||||||
Herczeg Leopold | 1 | ||||||
Terciu Alexandru | 1 | ||||||
Podea Robert Daniel | 1 | ||||||
Usurelu Bogdan | 2 | ||||||
Tanasescu Daniel | 1 | ||||||
Mituca Razvan | 1 | ||||||
Stelescu Serban | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
SUPERLIGA FEMININĂ | LIGA 4, LIGA 4, SEZON REGULAR | LIGA 5, LIGA 5, SEZON REGULAR | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 2 | CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL, CUPA ROMÂNIEI RIBS GRILL - GRUPA 4 | JUNIORI U19 | ||
CSO Retezatul Haţeg | 8 | ||||||
LPS Cetate Deva | 1 | ||||||
ACS Scoala de Fotbal Damian Militaru | 1 | ||||||
ACS MUREȘUL ILIA | 1 | ||||||
CSM Mihai Viteazu Vulcan | 5 | ||||||
CS Inter Petrila | 7 | ||||||
C.S. ,,Gloria” al Orașului Geoagiu | 3 | ||||||
ACS Minerul Uricani | 4 | ||||||
CSM Dacia Orăştie 2010 | 3 | ||||||
AS Victoria Călan | 2 | ||||||
CSM Deva | 1 | ||||||
AS Unirea General Berthelot | 2 | ||||||
ACS REAL SANTANDREI 2022 | 1 | ||||||
ACS UNIREA DMO | 1 | ||||||
ACS Viitorul Şoimuş | 2 | ||||||
ACS Şoimul Băiţa | 1 | ||||||
CSM Jiul Petroşani | 2 | ||||||
Clubul Sportiv Comunal Sântămăria Orlea | 1 |