Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 12
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 12
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 17
Teren: Florești / Florești
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Florești / Florești
Vineri, 8 Martie 2024, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 14
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 8 Martie 2024, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Joi, 30 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 10
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Joi, 30 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 8
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 13
Teren: CS / Bănești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 12
Teren: Predești / Predești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Predești / Predești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 20:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:15
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:15
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 11
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 11
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 16:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 12
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 11
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 10
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 31 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 10
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 31 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 11
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 10
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 9
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 8
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Aricești / Aricești
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gornet / Gornet
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 6
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 6
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 5
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 5
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 5
Teren: CS / Bănești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CS / Bănești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 4
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 3
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 15 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 4
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 8 Septembrie 2023, 16:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 2
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 8 Septembrie 2023, 16:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 2 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 1
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 2 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Joi, 31 August 2023, 18:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 1
Teren: CS / Bănești
Joi, 31 August 2023, 18:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: CS / Blejoi