Informații utile echipe

 Pe această pagină vor fi afișate echipele care plătesc arbitri și observatori prin  AJF și echipele care nu plătesc prin AJF. 

 

Liga A
Nr. Numele Echipei Plata prin AJF

1

AFC Bănești Urleta  Da
2 AFC Brebu  Da
3 AS Strejnic  Nu
4 ASCS Petrolul 95 Ploiești  Nu
5 Atletic United 1906  Da
6 CS Brazi  Da
7 CS Cornu  Da
8 CS Mănești 2013  Da
9 CS Păulești  Da
10 CSC Berceni  Da
11 CSC Măneciu  Da
12 CSO Băicoi  Nu
13 CSO Teleajenul Vălenii de Munte  Da
14 CSO Tricolorul Breaza  Da
15 Petrolistul Boldești  Da
16 Tinerețea Izvoarele  Da
17 Unirea Urlați  Da
18 Voința Vărbilău  Nu

 

                                  Superliga B

Nr. Echipa Plată prin AJF
1 ASC Triumf Poiana Câmpina  Nu
2 AS Gherghița  Da
3 AS Starchiojd  Da
4 Avântul Tomșani  Da
5 Știința Albești  Da
6 Brădetul Ștefești  Da
7 Carpați Mefin Sinaia  Da
8 CS Blejoi 2  Da
9 CS Câmpina  Da
10 CS Scorțeni Bordeni  Da
11 CSO Mizil  Nu
12 Olimpia Cireșanu  Da
13 Petrolul Ologeni  Da
14 Progresul Bucov  Da
15 Real Rio Cocoșești  Da
16 Sportul Câmpina  Da
17 Unirea Teleajen Ploiești  Nu
18 Viitorul Puchenii  Nu

 

                                   Superliga B1 Est 

Nr. Echipa Plata prin AJF
 1 ACSO Măgura Slănic   Da
 2 AS Pleașa   Da
 3 CS Brazi   
 4 CS Valea Călugărească   Da
 5 Flacăra Mălăiești   Da
 6 Gloria Vâlcănești   Da
 7 Luceafărul Drajna   Da
 8 Petrosport Ploiești ( PH Târgșorul Vechi )  Nu
 9 Progresul Aluniș   Nu
 10 Progresul Drăgănești   Nu
 11 Stejarul Goruna Cocorăștii Mislii   Da
 12 Tineretul Gura Vitioarei   Da
 13 Viitorul 2018 Ceptura   Nu
 14 Viitorul Cosminele   Nu

 

                                    Superliga B1 Vest 

Nr.  Echipa Plată prin AJF
1 AS Gorgota  Nu
2 AS Târgșorul Vechi Stăncești  
3 Avântul Măgureni  Da
4 CS Șotrile  Da
5 CS Șirna Varnița  Da
6 Flacăra Filipești de Târg  Nu
7 Olimpia Comarnic  Da
8 Prahova Nedelea  Nu
9 Prahova Tinosu  Da
10 Spicul Poienarii Rali  Da
11 Unirea Cocorăștii Colț  Da
12 Viitorul Aricești Rahtivani  Nu
13 Viitorul Poienarii Burchii  Da
14 Viitorul Predești  Da

 

                                     Liga B Est
 
Nr.  Echipa Plată prin AJF
 1 ACS Șoimi Ciorani   Da
 2  Șoimii Apostolache  Da
 3 Progresul Boldești Grădiștea   Da
 4 Progresul Coslegi 

 Da

 5 Rapid Sălciile   Da
 6 Recolta Dumbrava   
 7 Steaua Sângeru   Nu
 8 Unirea Lacul Turcului   Da
 9 Victoria Fântânele   Da
 10 Viitorul Fulga   
 11 Viitorul Iordăcheanu   Da
 12 Viitorul Pantazi   Da
 13 Voința Vadu Părului   Da
 14 Vulturul Zănoaga   Da
 
 

                                      Liga B Nord

 
Nr.  Echipa Plată prin AJF
 1 AS Podenii Vechi  Da
 2 AS Starchiojd 2  Da
 3 AS Viitorul Bughea  Nu
 4 Avântul Bertea

 Da

 5 CSO Băicoi 2 ( Tufeni )   
 6 Real Boys Vălenii de Munte  Da
 7 Speranța Chiojdeanca  
 8 Sportul Valea Cucului  Da
 9 Tirana Homorâciu  Nu
 10 Unirea Valea Dulce  
 11 Victoria Olteni  Nu
 12 Voința 2009 Gornet  
 13 Voința Măgurele  
 
 

                                       Liga B Vest 

 
Nr.  Echipa Plată prin AJF
 1 Arizona Zalhanaua  
 2 AS Potigrafu  Da
 3 AS Pușcași  
 4 CS Scorțeni Mislea

 Da

 5 Progresul Provița de Jos  
 6 Unirea Brătești  Da
 7 Viitorul Provița de Sus  Da
 8 Voința Adunați  Nu
 
 

                                     Juniori A 

 
Nr.  Echipa Plată prin AJF
 1 ASCS Petrolul 95 Ploiești  Nu
 2 CS Brazi  Da
 3 CS Cornu  
 4 CS Valea Călugărească

 

 5 CSO Plopeni  
 6 Hagianu Mircea Junior Câmpina  
 7 Unirea Lacul Turcului  
 8 Unirea Urlați  
 9 Viitorul Comarnic  
 
 

                                      Juniori B

 
Nr.  Echipa Plată prin AJF
 1 AS Astra Ciorani  
 2 AS Filipești de Târg  
 3 AS Viitorul Colceag  
 4 ASCS Petrolul 95 Ploiești

 

 5 CS Blejoi  
 6 CS Păulești  
 7 CSC Măneciu  
 8 Progresul Drăgănești  
 9 Tinerețea Izvoarele  
 10 Victoria Olteni  
 11 Viitorul 2018 Ceptura  
 12 Viitorul Fortuna 2015 Breaza  
 
 

                                 Juniori C - Seria 1

 
Nr.  Echipa Plată prin AJF
 1 ASC Băicoi  
 2 ACS Petrolul 52 Ploiești  
 3 ACS Petrolul Noua Generație  
 4 AS Juniorul Șirna

 

 5 AS Târgșorul Vechi Stăncești  
 6 AS Victoria 2021 Florești  
 7 Athletic United Ploiești  
 8 CS Câmpina  
 9 CS Valea Doftanei  
 10 CSO Tricolorul Breaza  
 11 Sportul Câmpina  
 
 

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP