Informari si comunicate
11-01-2019
Şedinţele cu delegaţii şi programul Cupei României

Turul al III-lea al Cupei României este programat pe 16-17 februarie. Programul jocurilor îl găsiţi în secţiunea Competiţii/Cupa României/Turul al III-lea.

detalii...
10-01-2019
Scoala pentru formarea arbitrilor 2019

In luna martie 2019 se va deschide o noua scoala pentru formarea arbitrilor.

detalii...
07-01-2019
Doliu în fotbalul prahovean

Observatorul Ion Albină a trecut în nefiinţă, la vârsta de 67 de ani.

detalii...
07-01-2019
Testarea fizica si teoretica 2019

In data de 16.02.2019 se vor sustine testarea fizica si testarea teoretica pentru toate categoriile de arbitri.

detalii...
25-12-2018
Sarbatori fericite!

Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova va ureaza SARBATORI FERICITE!

detalii...
21-12-2018
Petrolul 95 a câștigat Cupa Moş Crăciun

Sâmbătă, 22 decembrie, la Sala Olimpia din Ploieşti se desfăşoară etapa finală a ediţiei din acest an a Cupei Moş Crăciun

detalii...
18-12-2018
Licenţa C UEFA

Ultima zi de înscriere, 9 ianuarie 2019, ora 12.00

detalii...
16-12-2018
Update:Rezultate optimi si sferturi Cupa Moş Crăciun

Vineri şi duminică, în sălile de sport din Urlaţi, Breaza, Blejoi şi Valea Călugărească s-au desfăşurat jocurile din faza grupelor a Cupei Moş Crăciun

detalii...
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. ACS Aricești
2. ACS Băicoi
3. ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
4. ACS Petrolul 52 Ploieşti
5. AFC Băneşti-Urleta
6. AFC Brebu
7. Arizona Zalhanaua
8. AS Şotrile
9. AS Băneşti
10. AS Dârvari
11. AS Gherghiţa
12. AS Gorgota
13. AS Mehedinţa
14. AS Muntenia Blejoi
15. AS Muntenii Câmpina 2016
16. AS Pleaşa
17. AS Podenii Noi Valea Dulce
18. AS Podenii Vechi
19. AS Puşcaşi
20. AS Starchiojd
21. AS Strejnic
22. AS Targşorul Vechi Stăncești
23. AS Tufeni Băicoi
24. AS Viking Pruszynski Ploiești
25. Avântul Bertea
26. Avântul Iordăcheanu
27. Avântul Măgureni
28. Avântul Măneciu
29. Avântul Tomşani
30. Şoimii Apostolache
31. Ştiinţa Albeşti
32. Brădetul Ştefeşti
33. Carpaţi MEFIN Sinaia
34. CS Şirna Tăriceni
35. CS Blejoi
36. CS Brazi
37. CS Brazi Negoieşti
38. CS Brazi Popeşti
39. CS Ceptura
40. CS Cornu
41. CS Șirna Varnița
42. CS Măneşti 2013
43. CS Măneşti 2013 Băltiţa
44. CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
45. CS Păuleşti
46. CS Scorţeni Bordeni
47. CS Scorţeni Mislea
48. CS Valea Doftanei
49. CSC Berceni
50. CSM Ploieşti
51. CSO Măgura Slănic
52. CSO Plopeni
53. CSO Teleajenul Vălenii de Munte
54. CSO Tricolorul Breaza
55. Energia Pietroşani
56. FC Astra Ploieşti
57. Flacăra Filipeşti de Târg
58. Flacăra Mălăieşti
59. Gloria Vâlcăneşti
60. Hagianu Mircea Junior Câmpina
61. Luceafărul Drajna
62. Olimpia Cireșanu
63. Olimpia Comarnic
64. Olimpia Gornet Cricov
65. Petrolistul Boldeşti
66. Petrolul 95 Ploieşti
67. Petrolul Băicoi
68. Petrolul Ologeni
69. Petrosport Ploieşti
70. Podgoria Vadu Săpat
71. Prahova Nedelea
72. Prahova Ploieşti
73. Prahova Târgşorul Vechi
74. Prahova Tinosu
75. Progresul Aluniş
76. Progresul Boldeşti Grădiştea
77. Progresul Bucov
78. Progresul Coslegi
79. Progresul Puchenii Moşneni
80. Rapid Ibrianu
81. Rapid Mizil
82. Rapid Sălciile
83. Real Rio Cocoşeşti
84. Recolta Dumbrava
85. Savi Sport Ploiești
86. Speranţa Olari
87. Spicul Poienarii Rali
88. Sportul Câmpina
89. Sportul Valea Călugărească
90. Sportul Valea Cucului
91. Steaua Mărgineni
92. Steaua Sângeru
93. Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii
94. Tinereţea Izvoarele
95. Tineretul Balta Doamnei
96. Tineretul Bucov
97. Tineretul Gura Vitioarei
98. Tineretul Poienarii Burchii
99. Tirana Homorâciu
100. Tricolor Băltiţa
101. Tricolor Coţofeneşti
102. Tricolor Varniţa
103. Unirea Bărcănești
104. Unirea Brăteşti
105. Unirea Câmpina
106. Unirea Cocorăştii Colţ
107. Unirea Corlăteşti Dâmbu
108. Unirea Lacul Turcului
109. Unirea Petrolul Râfov
110. Unirea Teleajen Ploiesti
111. Unirea Tricolor Lipăneşti
112. Unirea Urlaţi
113. Victoria Bordeni
114. Victoria Fântânele
115. Victoria Olteni
116. Victoria Pisculeşti
117. Viitorul 2018 Ceptura
118. Viitorul Ţipăreşti
119. Viitorul Comarnic
120. Viitorul Cosminele
121. Viitorul Fortuna 2015 Breaza
122. Viitorul Fulga
123. Viitorul Iordăcheanu
124. Viitorul Mizil
125. Viitorul Poienarii Burchii
126. Viitorul Predeşti
127. Viitorul Proviţa de Sus
128. Viitorul Puchenii Mari
129. Voinţa 2009 Gornet
130. Voinţa Livadea
131. Voinţa Măgurele
132. Voinţa Vadu Părului
133. Voinţa Vărbilău
134. Vulturul Zănoaga
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe